Banka Kredileri

Garanti Bankasından Kredi İsteyene Tam Destek Kredi

Garanti Bankasından Kredi İsteyene Tam Destek Kredi? Tam Destek Kredi nedir? Tam Destek Krediye nasıl başvurlur? Tam Destek Kredi hakkında ayrıntılı bilgileri sizler için sitemizde yayınladık buyrun

Kredi ile ilgili her aşamada bankanızın desteğini yanınızda hissedin

Destek kredisi almaya karar verdiğiniz andan başlayarak, kredi ile ilgili her aşamada bankanızın desteğini yanınızda hissetmenizi sağlayacak bir hizmetler bütünüdür.

TAM DESTEK kapsamında sunulan hizmetler sayesinde müşteriler, kredi almadan önce danışmanlık desteği, ödeme sürecinde ihtiyaç halinde kredi miktarını arttırma, taksitleri azaltma ya da erteleme imkanından yararlanabiliyor. Müşteriler ayrıca, krediyi geri öderken taksitlerinde indirim elde etme, kredi bitiminde ise yeni kredi alma ve eski kredi müşterisi indiriminden yararlanma fırsatına da ulaşıyor.

Kredi alırken

– Tam Destek Hattı 444 0 335 ile ihtiyacınıza uygun çözümler

– Avantajlı kampanyalar

– Kredibul ile kampanya tercihinde yardım

Kredi aldıktan sonra

– İlave kredi ihtiyacı sözkonusu olursa taksitleri arttırmadan kredi tutarını arttırabilme (Ek Kredi)

– Ödemelerde zorlanacağını düşünenlere Taksit Küçültme

– Kısa süreli nakit sıkışıklıklarında Taksit Erteleme

Krediniz biterken

– Gelir belgesiz indirimli hazır kredi

Garanti’nin eski kredi müşterisi iseniz

– Tüm kampanyalar üzerinden ekstra indirim

Garanti’deki hesabınızda para tutuyorsanız

– Hesabınızın getirisi ile kredinizi ödeyen Hesaplı Kredi

Tüm bu ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için “Kredi Çözümlerimiz” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yepyeni ve size özel avantajlarla dolu TAM DESTEK fırsatlarından faydalanmak için hemen Garanti’ye gelin.

Nasıl Bilgi Alabilirsiniz?

Tam Destek hakkında detaylı bilgi ve başvuru için:

• Size en yakın şubemize uğrayabilir

• Tam Destek Bültenine e-posta adresinizle kayıt olabilir

“Biz Sizi Arayalım” butonuna tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilir

• Türkiye’nin ilk Destek Kredisi çağrı merkezi 444 0 335’ı arayarak ya da web sitemiz üzerinden online kredi danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz kanaldan bize ulaşmanız durumunda, konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, Destek Kredisi ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacak ve size en uygun çözümleri sunacaktır.

Kredi BUl:

Güncel kampanyalardan hangisinin size ve bütçenize en uygun olduğuna karar veremiyorsanız bırakın Kredi Bul size en uygun krediyi bulsun, size de hemen başvurmak kalsın.

Kredisi’ne neden ihtiyacınız var? Kaç ay vadede geri ödemek istersiniz? Aylık geliriniz ve ihtiyacınız ne kadar? Hepsini Kredi Bul’a girin, kredinizi kolayca seçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Destek nedir?

Tam Destek; Garanti Bankası’ndan destek kredisi kullanan müşterilerimize tüm ihtiyaçları çerçevesinde bankacılık hizmetleri ile ilgili çeşitli avantajlar sunan bir danışmanlık hizmetidir.

Garanti’den kullandığınız ya da yeni kullanacağınız destek kredisi ile Tam Destek avantajlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca, Tam Destek ile sunulan size özel danışmanlık hizmeti sayesinde ihtiyacınıza en uygun krediyi bulabilirsiniz.

Tam Destek’e üye olarak ne kazanabilirim?

Tam Destek ile sunulan hizmetlere üye olarak cazip indirimlerden faydalanabilir, üstelik yeni ürün ve kampanyalarımızdan sms ve email ile haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca Tam Destek, size özel danışmanlık hizmeti ile ihtiyacınıza en uygun destek kredisini bulmanıza yardımcı olur.

Tam Destek avantajları nelerdir?

Tam Destek; Garanti’den ilk kez destek kredisi kullanacak müşterilere, Garanti’de destek kredisi devam eden müşterilere ve Garanti’den geçmişte kredi kullanmış ve tekrar kullanmak isteyen müşterilerimize ihtiyaçlarına göre farklı avantajlar sunar.

Ek Kredi imkanı ile devam eden krediniz olsa da yeniden kredi alabilir, Taksit Küçültme opsiyonu ile ödeme güçlüğü çekmeye gerek kalmadan kredi taksitlerinizi azaltabilir, Kredi Yenileme ile bitmekte olan kredinizi otomatik olarak yenileyebilirsiniz.

Ayrıca Taksit Erteleme ile ödemelerinize erteleyebilir veya hesabınızda arta kalan para ile Hesaplı Kredi (off-set) Hesabı sayesinde kısmi kredi taksit ödemenizi yapabilirsiniz.

Ayrıca, dilerseniz cazip koşullara sahip bütün destek kredisi kampanyalarımızdan da faydalanabilir ve daha önceden Garanti’den kredi kullandıysanız indirimli faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

“Biz sizi arayalım.” adımı nasıl işliyor?

Biz sizi arayalım adımından bize bıraktığınız iletişim numarası ile destek kredisi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımız sizi arar ve talepleriniz doğrultusunda size en uygun kredi seçenekleri hakkında detaylı bilgi verir.

Neden Tam Destek’den kredi almalıyım?

Çünkü Tam Destek hizmeti, avantajlı faiz oranları ile birlikte geniş bir ürün yelpazesinden yararlanmanızı sağlar ve Kredibul ile ödeme gücünüzü ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak size en uygun krediyi belirlemenize yardımcı olur.

Şu an açık kredim yok ama Garanti’den geçmişte kredi kullanmıştım. Tam Destek avantajlarından faydalanabilir miyim?

Evet, Garanti’den geçmişte kredi kullandıysanız bütün güncel kampanyalarımızdan %0,01 faiz indirimi ile yararlanabilirsiniz.

Böylece Tam Destek avantajlar dünyasından, daha önceden Garanti’den kredi kullanmış bir müşterimiz olarak, faydalanabilirsiniz.

Destek Kredisi kullanmak için gerekli koşullar nelerdir?

Belgelenebilir gelir, TC kimlik numaranız (TCKN numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanı) ve 18-72 yaşları arasında olmanız gerekmektedir. ( Destek kredisi kullandırımlarında hayat sigortası yapılması zorunludur. Hayat sigortası yapılabilmesi için 72 yaşın altında olunması gerekmektedir.)

Hayat sigortası nedir? Neden hayat sigortası yaptırmam gerekiyor?

Destek Kredinizin vadesi boyunca başınıza istenmeyen bir olay gelmesi ve size bir şey olması durumunda kredi borcunuzun kapanması ve böylelikle ailenize borç kalmaması için hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir.

Bu ürün krediyi alan kişinin bankaya olan tüm borçlarının (kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı, çek karnesi ve teminat mektubu) sigorta şirketi tarafından kapatılmasını, borcun kapatılmasından sonra kalan tutar olması durumunda hak sahiplerine ödeme yapılmasını amaçlar.

Standard hayat sigortası tutarı ne kadardır?

Hayat sigortası kredi tutarının%0,075 kadarı olmakla beraber teminata göre değişiklik gösterebilir. 5.000 TL’lik bir tutar için ortalama hayat sigortası yaklaşık 37,5 TL’dir.

Destek Kredisi hakkında genel bilgi alabilir miyim?

Her türlü bireysel tüketim ihtiyacınızın finansmanına yönelik kullandırılan tüketici kredisidir.

İhtiyaç Kredisi / Destek Kredisi nakit ihtiyaçlarınızı, ödeme gücünüzü ve nakit akışınızı uygun bir ödeme kapsamında aylık sabit bir faizle belirli bir vade çerçevesinde taksitlendirerek finanse eden bir ürün türüdür.

Destek Kredisi kullanmak isterseniz güncel kampanyamızdan ve uygun koşullarından hemen faydalanıp en kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Uygun faiz oranı avantajının yanı sıra kredi kullandırımında size en uygun ödeme planını belirleyebilirsiniz.

Kredi taleplerinizde kefil koşulu aranmamakla beraber şubeler uygun gördükleri taktirde kefil talep etme hakkına sahiptir.

Kredi taleplerinde kefil zorunlu mudur?

Kredi taleplerinde kefil koşulu aranmamakla beraber şubeler uygun gördükleri taktirde kefil talep etme hakkına sahiptir.

Destek Kredisi vade, masraf ve faiz oranı nedir?

Destek Kredilerinde vade maksimum 60 ay olmakla birlikte dosya masrafları ve faiz oranları kampanya kapsamında değişiklik göstermektedir.

Güncel Kampanyalar hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Garanti’nin her türlü ihtiyacınız için farklı koşullar ve alternatifler içeren cazip destek kredisi kampanyaları bulunmaktadır.

Tüm kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi için www.garantitamdestek.com’ye uğrayabilir veya 444 0 335 Tam Destek Hattını arayabilirsiniz.

Ayrıca Kredibul’u kullanarak size en uygun kampanyayı da bulabilirsiniz.

Kredi seçimimi nasıl yapabilirim?

Siz ihtiyacınızı belirledikten sonra, dilerseniz Kredibul aracalığı, dilerseniz 4440335 Tam Destek hattı, dilerseniz www.garantitamdestek.com sitemizden veya burada online chat üzerinden ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve size en uygun krediyi bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Başvurum ne kadar süre içerisinde sonuçlanır?

Destek kredisi başvurunuza 1 gün içerisinde yanıt alırsınız.

Başvurunuza ön onay almanız durumunda gerekli belgeleri temin edip ibraz etmeniz durumunda, kredinizin nihai sonucu olumlu ise 1 gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz.

Gerekli belgeler nelerdir?

Destek kredisi başvurusunda bulunmak için TC Kimlik numaranız yeterlidir. Başvurunuza ön onay almanız durumunda nihai sonuç için sizden bazı belgeler talep edilecektir.

Belgeler şunlardır:

Nüfus Cüzdanı: Üzerinde Vatandaşlık Numarası bilgisi (TCKN) yer alan Nüfus Cüzdanı

Adres Belgesi: Güncel adresinizi gösteren son 6 aydan birine ait güncel Sabit Telefon / Doğalgaz / Elektrik / Su Faturası veya son 1 ayda alınmış İkametgah Senedi

Gelir Belgesi: Çalışma şeklinize göre gereken gelir belgesi aşağıdaki gibidir.

Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı: 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile imza sirküleri

Emekli iseniz Emekli Belgesi: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı

Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti

Sermaye Şirketi Ortağı iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamesi

Kira Geliri Sahibi iseniz Kira Belgeleri: Kiraya Konu Gayrimenkul Tapusu, 2 yıldan eski olmayan Kira Kontratı ve 2 aydan eski olmayan bir adet Kira Tahsilatına İlişkin Belge

Faiz Geliri Sahibi iseniz Hesap Cüzdanı: Başvuru tarihinden sonra alınmış Faiz Geliri Belgesi

Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi

Ücretli çalışıyorum fakat bordrom yok?

Çalıştığınız firmadan getireceğiniz maaş yazısı ile başvurunuza devam edebilirsiniz.

Piyasa koşullarından nasıl etkilenirim? Faizler düşer mi? Faizlerin düşmesi bekleniyor bu benim için bir şey değiştirir mi?

Faiz oranları, ülkemizin piyasa koşullarına bağlı olarak değişebileceği için bu konuyla ilgili bir öngörümüz bulunmamaktadır.

Almayı planladığım kredinin taksitlerini nasıl hesaplayabilirim?

Almak istediğiniz kredinin tutar ve vadesini Tam Destek (www.garantitamdestek.com) ana sayfasında yer alan Hesap Makinesi‘ne girerek aylık taksitlerinizi ve toplam geri ödeme tutarınızı hesaplayabilirsiniz.

Kredibul nedir?

Güncel destek kredisi kampanyalarımızdan hangisinin size ve bütçenize en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olan bu araç, size; “Kaç ay vadede geri ödemek istersiniz? Aylık geliriniz ve ihtiyacınız ne kadar?”, gibi sorular sorarak en uygun kredi kampanyasını bulmanızı sağlar.

Tam Destek hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi nerelerden alabilirim?

• Size en yakın şubemize uğrayabilir.

• Tam Destek e-Bülteni için e-posta adresinizi bırakabilir.

• “Biz Sizi Arayalım” butonuna tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilir.

• Türkiye’nin ilk Destek Kredisi çağrı merkezi Tam Destek hattından 444 0 335’i arayabilir.

Bütün bu kanallar aracılığı ile size en uygun krediyi seçebilir ve başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Ek kredi nedir? Niye ihtiyacım olur?

Ödeme koşullarınızı etkilemeden size ek kredi imkanı tanıyan bu ürün aylık taksitlerinizi artırmadan ve varolan kredinizin vadesini uzatarak kullanabileceğiniz bir destek kredisi türüdür.

Mesela bozulan kombinizi yaptırmak için destek kredisi almıştınız. Bu yıl da evinizi boyatmak istiyorsunuz fakat eski kredinizin taksitleri daha bitmedi. İhtiyacınız olan tutarı Garanti’den, üstelik aylık taksitlerinizi değiştirmeden, Ek Kredi olarak alabilirsiniz.

Bu sayede 2. bir kredi almadan ek kredi alarak mevcut kredinizi daha yüksek tutarla yeniden yapılandırabilirsiniz.

Taksit küçültme nedir? Niye ihtiyacım olur?

Ödeme zorluğu yaşamanıza engel amacı ile oluşturulan bu ürün, mevcut Destek Kredinizin vadesini uzatarak taksitlerinizi küçültür.

Böylece ödemelerinizi yeniden, hızlı ve formalitesiz düzenleyebilir,beklenmedik harcamalarınıza karşı çözüm bulabilirsiniz.

Mesela kızınızı evlendirmek için Destek Kredisi almıştınız ve taksitleriniz henüz bitmedi. Fakat bu yıl masraflarınız bir önceki yıla göre arttı. Garanti’deki kredinizin taksitlerini küçültebilir böylece yeni masraflarınızı daha rahat karşılayabilirsiniz.

Kredi yenileme nedir? Niye ihtiyacım olur?

Eskiden kullandığınız kredinin vadesi sonu gelmesine rağmen nakit ihtiyacınız devam ediyorsa kredinizi size özel ve cazip koşullar ile hemen yenileyebiliriz.

Mesela geçen yaz tatile çıkmak için kredi kullanmıştınız ve kredinizin vade sonu yaklaştı. Bu yıl çıkacağınız tatil için de yeniden kredi almayı düşünüyordunuz. Garanti, kredinizin bitmesine 3 ay kala kredinizi yeniliyor. Böylece size sadece yeni tatil planınızı yapmak kalıyor.

Taksit erteleme nedir? Niye ihtiyacım olur?

Kredi vadesi boyunca her yıl belli sayıda kredi taksitini erteleme imkanı tanıyan kredi özelliğidir.

Kredi ödemelerinde sorun yaşamayan ve beklenmeyen durumlar nedeniyle kredi taksitlerini ödeyememe endişesi taşıyan müşterilerimize yönelik olan bu ürün; dönemsel olarak harcamalarınızın artması veya beklenmeyen durumlar sebebiyle gelirlerinizin azalması halinde kredi taksitlerinizi erteleme imkanı ile taksitlerinizi geciktirme/ödeyememe riskinizi azaltır.

Hesaplı Kredi (Offset) nedir? Niye ihtiyacım olur?

Vadesiz hesabınızdaki bakiyenin, otomatik olarak günlük vadeli mevduatta değerlendirilmesini ve biriken faizin kredi taksit ödemelerinde indirim olarak kullanılmasını sağlayan overnight vadeli mevduat hesabıdır.

Bu ürün vadesiz hesabınızdaki parayı sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan günlük olarak değerlendirilmesini ve kredi geri ödelerinde kullanılmasını sağlar.

Ödeme güçlüğü çekiyorum, bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim?

Tam Destek ile sunulan değişik ürün yelpazesi ile taksit ödemekte güçlük çekiyorsanız taksit küçültme yapabilir veya beklenmedik ödemeleriniz karşılamak için taksit erteleyebilir ve daha fazla krediye ihtiyacınız varsa ek kredi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu