.Güncel Bilgiler

Garanti Bankası Zorunlu Trafik Sigortası piranha.com.tr

garanti-bankasi-zorunlu-trafik-sigortasi

Garanti Bankası Zorunlu Trafik Sigortası piranha.com.tr nedir? Garanti Bankası Zorunlu Trafik Sigortası piranha.com.tr hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun…

Sigorta sayfalarından veya İnternet Şubesi’nden Arabam Garantide Kaskosu veya Zorunlu Trafik Sigortası’na başvuran müşterilerimiz, piranha.com.tr’den yapacakları alışverişlerde kullanabilecekleri %50’ye varan indirim fırsatı kazanıyor!

Aracınızı güvence altına alırken, Piranha’nın navigasyondan tablet bilgisayara kadar geniş yelpazedeki ürün seçenekleri ile teknolojiyi yakından takip edin.

Üstelik Zorunlu Trafik Sigortası için %5, Arabam Garantide için %10 bonus fırsatından da yararlanabileceksiniz.

Arabam Garantide kaskosuna hemen başvurabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası’na hemen başvurabilirsiniz.

Detaylar:

 • piranha.com.tr tarafından sunulacak %50’ye varan indirim, 28 Mayıs – 18 Haziran 2013 tarihleri arasında yaptırılacak Arabam Garantide ve Zorunlu Trafik Sigortaları için geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Arabam Garantide ve Zorunlu Trafik Sigortası başvuruları garanti.com.tr veya Garanti İnternet Şubesi’nden yapılmalıdır.
 • Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç  02 Temmuz 2013 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
 • Kampanya indirim kodları, Arabam Garantide veya Zorunlu Trafik Sigortası’nın satın alınmasının ardından SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun piranha.com.tr’de kullanılması gerekmektedir.
 • Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
 • Her sigorta ürünü satın alımı için, tek kodla maksimum 5 adet ürün satın alınabilecektir.
 • İndirim oranları ürün bazında çeşitlilik göstermektedir.
 • Kampanya yeni poliçeler için geçerlidir. Yenilemeler kampanyaya dahil değildir.Garanti Bankası, gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Bonus Kampanya Detayları;

 • Bonus yükleme kampanyasından garanti.com.tr’den belirtilen ürünler için başvuruda bulunan ve ödemeyi Garanti Bonus Kartları, Flexi, Money ve Bonus Ticari kredi kartları ile yapan müşterilerimiz yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerimize Arabam Garantide Kasko Sigortası için %10, Zorunlu Trafik Sigortası için %5 Bonus yüklenecektir.
 • Sadece kampanyaya dahil olarak belirtilen kartlara bonus yüklemesi yapılacaktır.
 • Bonus yüklemesi, düzenlenen her yeni poliçe için geçerlidir. Yenilemeler kampanyaya dahil değildir.
 • Poliçenin iptal edilmesi durumunda yüklenen bonus tutarının tamamı geri alınır.
 • Kazanılan bonuslar yüklendikten sonra hemen kullanılabilecek olup, kullanılmayan bonuslar geri alınmayacaktır.
 • Kasko filo üretimleri kampanya kapsamı dışındadır.
 • Ödeme talimatı ile yapılan  taksitli alışverişlerde; ekstre dönemine yansıyan her taksit tutarının Kasko Sigortası için %10’u, Zorunlu Trafik Sigortası için %5’i kadar bonus, harcama yapılan karta yüklenecektir.
 • Kazanılan bonus tutarı, ilk provizyonun alındığı tarihte ilgili kredi kartına yüklenecektir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. yukarıda fortis zorunlu trafik sigorta hizmetlerinden beni arayarak tahminen 15.20 gün önce arayıp kullandığım krediyi zamanında ödediğim için zorunlu trafik sigortası hediye kazandınız denildi ücretsiz adresime gönderilecek denildi ve gelmedi oturduğum mahalleyi ve apartmanı ev nosunu verdiler ve benden sigorta poliçesi ile kredi kartı müracaatımı almak için T:C kimlik numaramı istediler ve beni aradıkları telefon numarasınıda kaydettim anlatmak istdediğim ben kandırıldığımı ve bu nedenle savcılığa müracaat edeceğim ama eğer sizin müşteri hizmetlerinde beni aradıysalar arama kayıtları kontrol edilsin eğer arandıysam tarafıma menfi veya müspet bilgi verilsin firmanız sorumlu olmasın.

 2. sitemizin kampanyalarla yada bu tür indirimlerle alakası yok . lütfen banka müşteri hizmetlerini arayıp sorunularınızı bildiriniz teşekkür ederiz internetbankasi.org yönetimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu