Kobi Kredileri

Garanti Bankası Pos’tan Kredi

e-ekstregaranti bankası kobilere Postan krediGaranti bankası pos’tan kredi seçeneği dünyada bir ilk olarak karşımıza çıkıyor. Kredi ihtiyacı olan işletmeci, bankaya uğramadan Pos’tan kredi sağlayabiliyor. Buyrun;

POS’tan Kredi

Garanti’nin “Dünyada ve Türkiye’de bir ilk” olan yenilikçi ürünü POS’tan Kredi sayesinde, GarantiPOS’unuz üzerinden şubeye gitmeden, POS cironuza bloke konulmadan ve herhangi bir ek teminata gerek kalmadan kredi kullanmak artık çok kolay…

POS’tan Kredi nasıl kullanılır?

POS’tan Kredi’den yararlanabilmeniz için, Garanti Bankası KOBİ müşterisi olup en az 1 yıldır GarantiPOS kullanıyor olmanız ve geçmiş 1 yıllık cironuzun toplam 10.000 TL’nin üzerinde olması yeterlidir. Bu koşulları sağlamanız durumunda GarantiPOS’unuz üzerinden POS’tan Kredi başvurusunda bulunabilir, acil finansman ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz!

POS’unuz üzerinden nasıl başvuru yapılır?

İşlem menüsünde bulunan “POS’tan Kredi” seçeneği* üzerine gelerek giriş tuşuna basın.
POS’tan Kredi menüsü altında açılacak olan “Kredi Başvuru” adımından istediğiniz kredi tutarını ve vade bilgisini girerek kredi başvurunuzu anında yapın.
Son olarak POS’tan Kredi menüsü altında açılacak olan “Sorgu/Kullanım” adımından başvuru sonucunuzu 5 dakika içinde öğrenin!
Özellikler:

POS’tan Kredi, kefilsiz ve teminatsız olarak kullandırılır.
Minimum kullandırım tutarı 2.000 TL, maksimum tutar ise 9.000 TL’dir.
Vade süresi minimum 3, maksimum 12 aydır.
Kullandırım POS ya da şube üzerinden POS sahibi müşteriye ve/veya ilgili şirket ortaklarına yapılabilir.
Detaylı bilgi için;

Garanti Bankası’nın KOBİ müşterilerine sunduğu tüm ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın Garanti şubesine uğrayabilir, 444 KOBİ – 444 5624 – KOBİ Danışma Hattı ve 444 0 339 – POS Destek Hattı’nı arayarak her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

*Tüm koşulları sağladığınız halde POS’unuzun menüsünde “POS’tan Kredi” seçeneği çıkmıyorsa, 0212 444 0 339 numaralı POS Destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu