.Güncel Bilgiler

Garanti Bankası Mini Banktan 4000 Fon Hediye

Garanti Bankası Mini Banktan 4000 Fon Hediye başlıklı konumuzu sizler için sitemiz internetbankasi.org de yayınladık
Çocuğunuz için Mini Bank Fon Biriktiren hesap açtırıp 12 ay boyunca Mini Bank A Tipi Karma Fonu’nda ayda en az 100 TL’lik düzenli birikim yapın, bir yıl sonunda 4.000 Mini Bank A Tipi Karma Fonu size hediyemiz olsun!

Mini Bank Fon Biriktiren Hesabı açtırmak için en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.
Fon Biriktiren Hesap En Yakın Şube

Kampanya Detayları:
Kampanya 15 Mayıs – 29 Haziran 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya döneminden önce Mini Bank kapsamında birikimi olmayan, kampanya döneminde Fon Biriktiren hesabı açtırarak birikime başlayanlar kampanyadan yararlanabilir.
Kampanyadan yararlanmak için Fon Biriktiren Hesabı kapsamındaki fon tiplerinden Mini Bank A Tipi Karma Fonu seçilerek Fon Biriktiren Hesabı açtırılmalıdır.
Bir ebeveyn bir çocuğu için birden fazla Fon Biriktiren hesabı açtırırsa, bu ebeveyn farklı hesapları için hediye fondan faydalanabilir.
Açılan Fon Biriktiren Hesabı’nın aylık minimum düzenli ödeme tutarı 100 TL olmalıdır.
Hesap açılışını takiben, hesabın 12 ay boyunca düzenli ödemesini gerçekleştirenlere, 12.ayın sonunda 4.000 adet Mini Bank A tipi Karma Fonu hediye edilecektir.
Fonlar hakkında ayrıntılı bilgiye bankanın resmi sitesinden yada en yakın şubeden ulaşabilirsiniz.

Mini Bank A Tipi Karma Fon portföyünün en az %20’si (aylık ortalama bazda %25’in altına düşmemek kaydıyla) hisse senedi ve en az %20’si de kamu borçlanma araçlarında, kalan kısmı ise piyasa beklentileri paralelinde yerli veya yabancı özel ve kamu sektörü menkul kıymetleri ile altın ve diğer kıymetli madenler ve bunlara dayalı sermaye piyasası araçlarında değerlendirilir. Yönetim ücreti günlük yüz binde 8,1’dir. Fon getirisi fonun yatırım stratejisine ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fon, hisse senedi ve sabit getirili menkul kıymet piyasalarında yaşanabilecek hareketlere karşı duyarlıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu