Garanti Bankası Faiz Oranları

Garanti Bankası Mevduat Hesapları

hep kazandiran vadeli hesaplarGaranti Bankası Mevduat Hesapları; Borsa Mevduat Hesabı, Döviz Mevduat Hesabı, Bono Mevduat Hesabı ile karşımıza çıkıyor. Buyrun inceleyelim.:

Hep Kazandıran Mevduat Hesapları

Farklı yatırım araçlarından riski sebebiyle çekiniyor ancak bir yandan da getirilerine ortak olmak ve orta vadede vadeli mevduattan daha yüksek getiri elde edebilmek istiyorsanız, Yatırım Uzmanı Garanti’nin sunduğu Hep Kazandıran Mevduat Hesapları’ndan biri mutlaka size göre!

Siz de hemen bir Garanti şubesine gelin, istediğiniz Hep Kazandıran Mevduat Hesabını açtırın, öngörünüz tutmasa bile hem anaparanızı koruyun, hem faiz alın, yani hep kazanın…

Hep Kazandıran Mevduat Hesapları:

Hep Kazandıran Borsa Mevduat Hesabı

“Kaybederim endişesiyle borsaya yatırım yapmaktan çekiniyorum. Paramı vadeli TL mevduatta değerlendirirken borsanın hareketlerinden de getiri elde edebilmek istiyorum.” diyenlere… Hep Kazandıran Borsa Mevduat Hesapları ve detaylar için tıklayın.

Hep Kazandıran Döviz Mevduat Hesabı

“Döviz birikimim var, getiri elde edebilmek için paramı vadeli döviz tevdiat hesabında değerlendirmeyi tercih ediyorum, ancak bir yandan da dövizin düşmesi ya da yükselmesine bağlı olarak vadeli mevduattan daha çok kazanabilmek istiyorum.” diyenlere… Hep Kazandıran Döviz Mevduat Hesapları ve detaylar için tıklayın.

Hep Kazandıran Bono Mevduat Hesabı

“Bono/tahvil/eurobond fiyatının orta-uzun vadede yükseleceğini düşünüyorum. Paramı vadeli mevduatta değerlendirirken bono fiyatı arttığında ek getiri alabilmeyi, düştüğünde ise anaparamı korumayı istiyorum.” diyenlere… Hep Kazandıran Bono Mevduat Hesapları ve detaylar için tıklayın.

Özellikler:

Tanım: Hep Kazandıran Mevduat Hesapları, anapara koruması sağlayan ve faiz oranı vade sonunda belirli bir endeks getirisine göre belirlenen değişken faizli vadeli mevduat ürünleridir.

Para Birimi: Açılan hesap ve endekse bağlı olarak değişiklik göstermekte olup, TL, USD ya da EUR cinsinden hesap açılabilir.

Alt Limit: Ürün açılış alt limiti eurobonda endeksli ürünler için 15.000 USD/EUR, diğer ürünler için 5.000 TL/USD/EUR’dur.

Vade: Hep Kazandıran Mevduat Hesaplarının minimum vadesi 6 aydır. Ürün bazında farklı vade seçenekleri sunulabilir. Sabit vade süreli (örn; 181 gün) ürünler sunulabildiği gibi, sabit vade sonu tarihli (örn; 27.Şubat.2009) ürünler de sunulabilmektedir.
Getiri: Seçtiğiniz hesaptaki öngörünüz (endeks değeri düştüyse/yükseldiyse) gerçekleştiğinde, hem hesap açılışında belirlenen minimum faiz oranını, hem de endeksin vade boyunca gösterdiği artıştan payınız olan değişken faiz oranını alırsınız.
Seçtiğiniz hesaptaki öngörünüz gerçekleşmediğinde ise anaparanız korunur ve vade başında belirlenen minimum faiz oranını alırsınız.
Faiz Sabitleme: Dilerseniz faiz oranınızı vade sonu tarihinizden önce sabitleyebilirsiniz.
Erken Kapama: Vade sonundan önce hesabınızı kapatmak isterseniz, şubelerimiz üzerinden erken kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Temdit: Hesaplar temdit etmez. Vade sonunda anapara ve faiz, hesap açılışında belirlediğiniz bağlı vadesiz mevduat hesabınıza aktarılır.
Hesap Açılışı: İlk defa Hep Kazandıran Mevduat Hesabı açtırmak istiyorsanız bir defaya mahsus olmak üzere en yakın şubemize uğrayarak “Hep Kazandıran Mevduat Hesabı Sözleşmesi”ni imzalamanız gerekmektedir. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra şubenizden ve İnternet Şubesi’nden hesap açılışını gerçekleştirebilirsiniz. (Hesap açılışı sırasında mevduat açılış komisyonu alınmaktadır.)

Avantajlar:

Borsa, döviz ya da bono/tahvil/eurobond arasından tercih ettiğiniz yatırım aracına endeksli mevduat hesabı açabilirsiniz. Aynı anda birden fazla hesap da açabilirsiniz.
Açtığınız Hep Kazandıran Mevduat Hesabındaki öngörünüz tutmadığı durumda bile hem anaparanızı korursunuz hem de faiz alırsınız.
Seçtiğiniz yatırım aracının endeks değeri öngörünüze yaklaştığında, faizinizi sabitleyebilirsiniz.
Garanti’nin sunduğu ürünler içerisinden istediğiniz ürünü istediğiniz gün açabilirsiniz. Ürün açılışları talep toplama yöntemi ile yapılmadığından, talep toplama günlerini beklemenize gerek kalmaz.
Hesap açılışı için gerekli sözleşmeyi Garanti şubelerinden birinde bir defa imzaladıktan sonra, istediğiniz Hep Kazandıran Mevduat Hesabı’nı şubelerimizden ya da İnternet Şubesi’nden açabilirsiniz.
Hesabınızı vadesinden önce kapatmak isterseniz, şubelerimiz üzerinden erken kapama yapabilir ve yatırmış olduğunuz anapara tutarını geri alabilirsiniz.
Önemli!
Vade sonu getirisi üzerinden yapılacak stopaj kesintisi %15’tir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu