.Güncel Bilgiler

Garanti Bankası Madonna Konseri

Garanti Bankasından Madonna Konserine davetlisiniz. Buyrun madonna konserine gitmek istiyorsanız bilgiler aşağıda yer almaktadır.Garanti Bankası’nın mobil uygulamalarından herhangi birini en iyi anlatan sloganı yazan 20 kişiye çift kişilik Madonna konser bileti hediye! Üstelik en yaratıcı slogan garanti.com.tr’de yayınlanıyor!

14-25 Mayıs tarihleri arasında sağdaki Başvur butonundan Garanti Bankası mobil uygulamalarından birini seçip yaratıcı sloganınızı bizimle paylaşın, 7 Haziran’da gerçekleşecek Madonna İstanbul konserine çift kişilik bilet kazanma şansı elde edin.

Paylaştığınız sloganlar arasından 30 Mayıs’ta belirlenecek en iyi anlatıma sahip 20 kişi çift kişilik Madonna konser bileti kazanırken, en yaratıcı slogan 13 Haziran’da garanti.com.tr’de yayınlanıyor!

YArışma Koşulları:

Yarışma 14.05.2012-25.05.2012 tarihleri arasında geçerlidir. Yarışma sonuçları 30.05.2012 tarihinde www.garanti.com.tr yarışma sayfasında açıklanacaktır.

Garanti mobil uygulamalarını tanıtan sloganlarını yarışma katılım formu aracılığıyla ileten kişiler arasından jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecek en iyi anlatım sahibi 20 kişiye ikişer adet Madonna konser bileti ödül olarak verilecektir.

Ödül olarak verilecek biletler 07.06.2012 tarihi, saat 20:00’da İstanbul Türk Telekom Arena’da gerçekleşecek olan Madonna konseri için geçerlidir. Biletlerin hepsi “Saha İçi Ayakta” kategorisindedir.

Jüri tarafından belirlenecek en yaratıcı slogan 13.06.2012 tarihinde www.garanti.com.tr ana sayfasında yayınlanacaktır.

Yarışma kapsamında Cep Şubesi iPhone uygulaması, CepBank uygulaması, e-Trader uygulaması, Cep Şubesi (wap.garanti.com.tr), Garanti Bankası Android uygulaması ve Garanti Bankası Nokia Uygulaması ile ilgili slogan metni iletilebilir.

Yarışma süresince katılımcılar istediği kadar farklı uyguluma için farklı slogan gönderebilirler. Ancak yarışmada bir kişi sadece bir kez ödül kazanabilir.

Yarışmaya katılmak için, www.garanti.com.tr yarışma sayfasında yer alan yarışma katılım formundaki iletişim bilgileri doldurulmalı ve mobil uygulamalar ile ilgili slogan maksimum 100 karakterle kısıtlı olacak şekilde anlatılmalıdır.

Garanti Bankası müşterileri yarışma katılım formunda “Müşteri Numarası”, Garanti Bankası müşterisi olmayan katılımcılar ise “T.C. Kimlik Numarası” bilgisini ilgili alana yazmalıdır.

Yarışma sadece gerçek kişilerin katılımına açıktır, tüzel kişiler yarışmaya katılamaz.

Yarışma katılım formunda yer alan Cep Telefonu ve e-Posta Adresi ve diğer kişisel bilgilerinin doğru girilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Mobil uygulamalar ile ilgili katılımcıların gönderdikleri sloganlar sadece bankamız tarafından oluşturulacak jüri tarafından değerlendirilecektir. Bankamıza iletilen sloganlar arasından sadece en yaratıcı olanı www.garanti.com.tr’de yayınlanacaktır, diğerleri yayınlanmayacaktır.

Yarışmaya katılan kişiler iletilen sloganın T.Garanti Bankası A.Ş. tarafından “Garanti Bankası Mobil Uygulama” tanıtım kampanyasında kullanılacağını, sloganın Türk Patent Enstitüsü’ne yapılacak tescil dahil her türlü hakkının hiçbir hak talep edilmeksizin T.Garanti Bankası A.Ş’ye devredildiğini, iletilen sloganla ilgili daha önceden Türk Patent Enstitüsü’ne bir tescil başvurusu yapılmadığını, sloganla ilgili olarak haksız rekabet, fikir ve sanat eserleri, reklam, Tüketicinin Korunması ilgili düzenlemeler de dahil olmak üzere yürürlükteki ve yürürlüğe girecek tüm yasal düzenlemeler karşısında T.Garanti Bankası A.Ş’nin hiçbir sorumluluğunun olmadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

18 yaşından küçük olanlar yarışmaya katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.

Bu yarışmaya Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.

Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu