.Güncel Bilgiler

Garanti Bankası Anadolu Sohbetleri 77. Toplantısı

Garanti Bankası Anadolu Sohbetleri 77. Toplantısı nedir? Garanti Bankası Anadolu Sohbetleri 77. Toplantısı nerede yapılmaktadır? Garanti Bankası Anadolu Sohbetleri 77. Toplantısı hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

Garanti Bankası, 2002’den bu yana düzenlediği Garanti Anadolu Sohbetleri’nin 77. toplantısını, 77. ilimiz Yalova’da gerçekleştirdi.

Büyümeye en önemli katkıyı sağlayan üretici güçler olan KOBİ’lerin sorunlarına gerçek çözümler önermeyi ve ilin potansiyelini ortaya koymasını sağlayacak ipuçlarını bulmayı amaçlayan Garanti, 77. kez düzenlediği Garanti Anadolu Sohbetleri Yalova toplantısında, “Doğu Marmara kentsel bölge oluşumu ve Yalova planlaması, sağlık turizmi, çiçek kültürüyle marka olmak, makroekonomik veriler ışığında Yalova’nın bugünü ve geleceği” tartışıldı. 

Bankacılığını sahada mükemmelleştiren Garanti, işletmelerin sağlıklı ve verimli yönetilebilmesi, sürdürülebilir büyüme sağlaması için uzun süredir çalışmalarda bulunuyor. Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere’nin katılımıyla, Dünya Gazetesi Başyazarı Osman Saffet Arolat’ın yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda, çeşitli sektörlerden gelen konuşmacıların yanı sıra, İstanbul Bilgi Üniversitesi IIBF Ekonomi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Asaf Savaş Akat, “Makroekonomik Veriler Işığında Yalova’nın Bugünü ve Geleceği” başlıklı bir konuşma da yaptı. 

Bu sene 10. Yılını kutlayan ve 77. si düzenlenen Garanti Anadolu Sohbetleri’nin Yalova toplantısını izlemek için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu