Motorlu Taşıtlar Vergisi

Garanti Bankası 2014 MTV ödemesine Vestelden % 10 indirim

Garanti Bankası 2014 MTV ödemesine Vestelden % 10 indirim nedir?  Garanti Bankası 2014 MTV ödemesine Vestelden % 10 indirimden nasıl faydalanabilirsiniz?  Garanti Bankası 2014 MTV ödemesine Vestelden % 10 indirim hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun….

1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi ödemesini İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler ve Alo Garanti’den yapan müşterilerimiz Vestel’den yapacakları LED TV ve klima alışverişlerinde %10 indirim fırsatı kazanıyor!
Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı veya Cep Şubesi IOS ve Android uygulamalarından Bankacılık İşlemleri menüsü Ödemeler adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, Vestel’den %10 indirimle LED TV ve klima fırsatını kaçırmayın!
İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve Alo Garanti’den (444 0 333) kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri 3 taksit seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

  • 1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini İnternet Şubesi, Cep Şubesi veya Paramatikler’den yapan müşterilerimiz Vestel mağazalarından yapacakları LED TV ve klima alışverişlerinde %20 indirim kazanacaktır.
  • Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 12 Ağustos’a kadar  SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun Vestel mağazalarında ibraz edilmesi gerekmektedir.
  • Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç  20 Ağustos 2014 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Vestel ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İnternet Şubesi ve Cep Şubesi’nden kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 3 taksit seçeneği sunulacaktır. Paramatikler’den yapılan MTV ödemelerinde tek çekim
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Garanti Ticari Kart sahipleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya dahil %10 indirimli ürünleri görmek için lütfen tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu