.Güncel Bilgiler

Garanti Bankası 2 Kat Bonus

Garanti Bankası 2 Kat Bonus nedir? Garanti Bankası 2 Kat Bonustan faydalanma,Garanti Bankası 2 Kat Bonus hakkında detaylar aşağıdadır buyrun

Bonus Program Ortakları’nda 2 kat bonus kazandıran Bonus American Express. Üstelik uluslararası ayrıcalıklarla dolu!

Dünyanın en prestijli kartı American Express ile Türkiye’nin bedavası en bol kartı Bonus bir arada!

Bonus American Express’e dilerseniz tek başına, dilerseniz bir Bonus Card’a bağlı olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca mevcutta sahip olduğunuz Bonus, Bonus Plus, Bonus Premium ya da Bonus Trink Card ürününüze bağlı bir Bonus American Express de talep edebilirsiniz.

Bonus American Express’i bir Bonus’a bağlamanız durumunda hem ücret indiriminden, hem de tek limit, tek ekstre, tek şifre gibi kolaylıklardan yararlanırsınız.

Hemen İnternet/Cep Şubesi veya Alo Garanti şifrenizi almak ister misiniz?

Dilerseniz İnternet Şubesi‘nden, 444 0 333 Alo Garanti‘den veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Özellikleri:

 

 • 2 kat bonus: Bonus American Express ile; Bonus Program Ortakları’nda yapacağınız tüm harcamalarda 2 kat bonus kazanırsınız. *Bir kart ayda en fazla 50TL bonus kazanır.
 • İndirim Programı*: Bonus American Express ile; BurgerKing, Cinebonus, Günaydın Köfte, Köşebaşı Express,House Cafe, KFC, Kırıntı, Kitchenette ve Pizza Hut’ta ödeme anında %5 indirimden faydalanırsınız.
 • Zone: Bonus American Express ile; Atatürk Havalimanı dış hatlardaki Garanti VIP Lounge’u Zone’a yılda 3 defa ücretsiz giriş hakkına sahipsiniz.
  Zone’a ücretsiz giriş için Bonus American Express ile son 3 ay içerisinde harcama yapılmış olması gerekmektedir.
 • Seyahat Programı: Bonus American Express ile; biriken bonusunuzu uluslararası hava yolu ve otellerin puanlarına çevirebilirsiniz. Çok yakında!
 • Garanti Uçuş Hattı**: Garanti Uçuş Hattı’nda bonusunuz 1.5 kat değerli.***
  Bonus American Express ile Garanti Uçuş Hattı’ndan alacağınız uçak biletlerinde bonusunuz 1,5 kat değerli. Tek yapmanız gereken 444 0 333 Alo Garanti’yi aramak ve 5’i tuşlamak.
 • Yurtdışında 3 Taksit: Dilerseniz 100 USD ve üzeri internet harcamalarınız da dahil tüm yurtdışı alışverişlerinizde 3 taksit.
  Kartınızın bu özelliğini aktif hale getirmek için; YDBONUS yazıp yurtiçinden 3340’a veya yurtdışından +90 532 7523331’e SMS göndermeniz gerekmektedir.
 • Selects: Yurtdışında American Express üye işyeri olan binlerce mağaza, otel ve restoranda size özel indirim ve ayrıcalıklar. Detaylı bilgi ve faydalanmak için tıklayınız. (http://offers.amexnetwork.com/selects/tr)
 • Bonus American Express ile diğer Bonus özelliklerinden de faydalanırsınız: Bonus American Express bir Bonus’a bağlı Bonus’un tüm özelliklerinden faydalanabilir. Ancak bir Bonus’a bağlı ise; harcama sözü,  kredi kartı ödeme güvencesi, sözünüze bonus, e-ekstre ve ekstre atlat talimatları Bonus’a tanımlanmalıdır. Bağlı kartlarda her iki kart ile yapılan harcamalar da harcama sözüne sayılmaktadır.

*Bir kart ayda en fazla 50 TL, yılda 500 TL indirim kazanır.

**Bir kart işlem başına en fazla 200 TL bonus, yıllık en fazla 1.000 TL bonus kullanır.

***Garanti Uçuş Hattı Hizmeti YKM Turizm (tic. Ünv. ne ise) tarafından verilmektedir ve 1,5 kat değerli bonuslar sadece burada harcanabilir.

 

****02.01.2012 tarihi itibarı ile Bonus American Express Card ücretlerimizde değişiklikler olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu