.Güncel Bilgiler

Fortis’ten Kazandıran POS

Fortis’ten Kazandıran POSu sizlerle paylaşıyoruz detaylar aşağıdadır yazının devamı için lütfen başlığa tıklayınız İş yerinize Fortis POS Cihazı alın, World fırsatlarından siz de yararlanın!

İş yerinizde hala bir Fortis POS cihazı yoksa size güzel bir haberimiz var:
“Kazandıran POS Fortis’ten!”

İş yeriniz için 01 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında Fortis POS cihazı alın, Kasım ayı toplam cironuzun %0.5’i kadar Worldpuan kazanın!

Üstelik, sayısı 9 milyona ulaşan World kullanıcısına seslenerek iş yerinizin tercih edilirliğini yükseltin, Worldpuan’lı, taksitli ya da tek çekimli satışlar yapın.

Fortis POS Cihazı Avantajları:

Fortis POS Cihazınızla POS KTH (Kredili Ticari Hesap) açtırabilir, ihtiyacınız olduğu anda nakit kredi çekebilirsiniz. Üstelik, POS Bloke Hesabı’nda bulunan satış tutarıyla almış olduğunuz kredinin ödemesi otomatik olarak yapılır.
İş Yeri Fonksiyonları/Özel İşlemler/İş Yeri Raporları/Üyemize Özel/Rulo Talebi menüsünden ihtiyacınız olan rulo talebini online olarak yapabilirsiniz.
İş Yeri Fonksiyonları/Özel İşlemler/İş Yeri Raporları/UIY Nakit Akışı menüsünden POS üzerinden gelecek aylara ait nakit akışınızı görüntüleyebilirsiniz.
Size Özel Ekstre hizmetimizle aylık yapmış olduğunuz işlemleri ve gelecek aylarda hesaplarınıza geçecek tutarları görebilirsiniz.
Üye İş Yeri Eksterinizin e-posta adresinize günlük, haftalık ve aylık olarak gelmesini talep edebilirsiniz.
Fortis POS Cihazı ile ilgili bilgi almak için 7 gün 24 saat 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayıp 3-2-2’yi tuşlamanız yeterli olacaktır.

* Puan yüklemeleri cirosu 12.000 TL’yi geçen işletmelere yapılacak olup terminal başına en fazla 100 TL yükleme yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu