.Güncel Bilgiler

Fortisten Girişimci Paketi

Fortisten Girişimci Paketini uzun araştırma sonucu siemiz internetbankasi.org de yayınladık yazının devamı aşağıdaadır ulaşmakiçin başlığa tıklamanız yeterli buyrun 

Kobi Bankacılığı daha çok büyümek isteyen, daha çok kazanmak isteyen tüm girişimciler için benzersiz fırsatlar sunuyor.

Çünkü biliyoruz ki Türkiye KOBİ’lerle kalkınıyor, ekonomi KOBİ’lerle güçleniyor. İşte bu yüzden, tüm girişimcilerin ticari ve bireysel bankacılık ihtiyaçlarına çözüm getiren, bugüne kadar gördüklerinden farklı ürün ve hizmetleri tek bir pakette topladık:

Kobi Bankacılığı

Bu pakette tamamen size özel olarak şekillendirilecek, sadece sizin ihtiyacınızın karşılığı olabilecek her çeşit kredi seçeneğini, işlerinizi ve hayatınızı kolaylaştıracak tüm ürünleri ve güvenceleri bulacaksınız. Üstelik bizimle daha çok çalıştıkça daha çok kazanacaksınız.

POS – Üye İşyeri

Fortis Üye İşyeri olduğunuzda, işyerinize bağlanacak POS cihazı, satışlarınızda kredi kartı kabul ederek iş hacminizi artırmanızı sağlayacaktır. POS sayesinde nakit para bulundurma, vadeli satışlarınızı tahsil edememe gibi riskleriniz ortadan kalkacak, nakit akışınızın takibi ve muhasebeleştirilmesi kolaylaşacak. Kredi kartı ile yapılan ödemeler belli bir komisyon karşılığında hesabınıza bir sonraki iş günü ya da ihtiyacınıza uyacak şekilde anlaşılan gün sayısı sonrasında aktarılır.

Ayrıca POS müşterilerimiz için hiç bir ek teminata gerek kalmaksızın POS Kredi Fortis’te…

Nakit Yönetimi

T-Kart

T-Kart ile çek-senet derdine son! T-Kart, tedarikçi firmalar için tahsilatı kolaylaştırır, kredi limiti sayesinde kart sahibi firmalara satın alma gücü sağlar.

Otomatik Çek Tahsilat Sistemi

Müşterilerinizden aldığınız çeklerin firmanız sistemine ilk girişiyle, tahsilat sonuçlarının bankamızla elektronik ortamda akışını sağlayan bir sistemdir. Çeklerinizin tahsil olmasından sonra akıbet bilgilerinin firmanız muhasebe sisteminde otomatik muhasebeleştirilmesi sağlanır.

Bu bağlamda bankamız bir çok muhasebe sistemi (SAP, LOGO, LİNK, AS400 …) ile entegre sistemler kurabilmektedir. Bu sayede satışlarınızın bedelini zaman harcamadan otomatik olarak tahsil edersiniz.

Avantajları

İş Gücü Tassarrufu: Tahsile gönderilen çeklere ait bilgileri muhasebe sisteminizde otomatik olarak yaratılır. Ciro etme yetkisinin vekaletname ile Bankamıza verilmesi halinde çok sayıdaki çekin imzalanmasından doğacak iş yükünden kurtulunur.

On-Line Takip: Çek sonuçları elektronik ortamda firmanıza gönderilir.

Detaylı Raporlama: İstenen kriterde ve periyodlarda rapor alınır.

Güvenilir Bilgi Takibi: Elektronik ortamda yapılan işlemler sayesinde hatalar minumum seviyeye iner.

Etkin Takip: Hem firmanızın nakit akışını kolayca takip edebilir, hem de fonlarınızı daha verimli değerlendirirsiniz.

Çek Tahsilatı

Çek karşılığı yaptığınız satışların bedelini tahsil etmek için harcadığınız zaman ve iş gücünü çeklerinizi Fortis’e tahsile vererek en aza indirebilirsiniz. Tahsil için vereceğiniz çekler, vadesinde karşılığı sorulmak üzere takas merkezine gönderilecek ve tahsil edilen çeklerin karşılığı takası (vade) izleyen iş günü vadesiz mevduat hesabınıza geçecektir. Çeklerden karşılığı bulunmayanları yine takası izleyen iş günü teslim alabilirsiniz.

Otomatik SSK İşveren Prim Ödemeleri

SSK işveren prim ödemelerinizi artık otomatik ödeme talimatıyla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken SSK primlerine ait bilgilerin SSK tarafından bankamıza gönderilmesinin sağlanması. Otomatik ödeme talimatı için e-bildirge ile; SSK internet ekranlarından işveren tahakkukunu oluşturmayı unutmayınız.

Otomatik ödeme talimatınızın ardından; her ayın 25’ine kadar işveren tahakkukunu hazırlamanız yeterli olacak.

Not: Tahakkukun oluşturulması müşterinin sorumluluğunda olup bu tarihten sonra talimat verilmesi durumunda ödeme yapılmaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu