.Güncel Bilgiler

Fortis Worldcard’tan Evlenenlere Müjde!

Fortis Worldcard’tan Evlenenlere Müjde! buyrun müjedeyi sizler için sitemize aktardık detaylar aşağıdadır; 

Kız tarafı, erkek tarafı fark etmiyor! Fortis Worldcard, 100 TL ve üzeri ev eşyası alışverişlerinde, +4 taksit veya 2 ay taksit erteleme imkanı sunuyor.

Fortis Worldcard sahibi yeni evli çiftlerimiz ev eşyalarını bir an önce alsın, öderken de sıkıntı çekmesin diye, 30 Nisan 2010’a kadar World Üye İş Yerleri’nden yapacakları 100 TL ve üzeri beyaz eşya, mobilya, ısıtma-soğutma, yapı marketleri, züccaciye, halı ve ev tekstili alışverişlerinde ekstra taksit fırsatları Fortis’te. Eh tabii, isterlerse müzmin bekarlar da bu kampanyadan faydalanabilir.

Siz de ev eşyası alışverişlerinizi Fortis Worldcard’ınızla yapın, evinizi bu güzide taksit imkanlarından yararlanarak donatma fırsatını kaçırmayın!

*Kampanya dahilindeki +4 taksit ya da 2 ay taksit erteleme imkanı birbirinin alternatifidir ve birleştirilerek kullanılamaz. +4 taksit, 2 ile 8 arasındaki taksitlerde (8.taksit dahil), 2 ay taksit erteleme ise 2 ile 10 arasındaki taksitlerde (10.taksit dahil) geçerlidir. Business kartlar +4 taksit ya da 2 ay taksit erteleme uygulamasına dahil değildir. Kampanya 1 Mart 2010 ? 30 Nisan 2010 tarihleri arasındadır. Fortis, kampanya koşullarını ve kampanya tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu