Kredi Kartları

Fortis Worldcard

Fortis Worldcard tanıtımını ve başvuru yollarını öğreneceğiniz güzel bir çalışma buyrun internetbankasi.org

Fortis Worldcard, onbinlerce noktada size taksitli, indirimli alışveriş avantajı sunuyor. Üstelik, her işlem için size puan kazandırıyor.

Fortis Worldcard, Türkiye’de ve dünyanın her yerinde para yerine geçer. Dilerseniz alışveriş yapabilirsiniz, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde binlerce anlaşmalı işyerinde taksitli ve indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Her alışveriş işleminde WorldPuan kazanırsınız.

Kazandığınız WorldPuanları anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsiniz. Üstelik, puanınız istediğiniz ürüne yetmezse üstünü Fortis Worldcardınızla tamamlayabilirsiniz.

Üstelik 365 gün 24 saat Fortis Yardim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayarak veya www.fortis.com.tr Fortis Internet Bankacılığı’nda yer alan Kişisel Tanımlamalar sayfasındaki İletişim Tercihleri menüsünden tanımlama yaparak Fortis Worldcard hesap bildirim cetveli detaylarını *SMS ile alabilirsiniz.

Üstelik, Fortis Güvence Plani ile Fortis Worldcard’ınızı çaldırmanız ya da kaybetmeniz, kapkaça maruz kalmanız durumunda size ve sevdiklerinize destek oluyoruz.

Fortis Güvence Plani, Fiba Sigorta’nın geliştirilmiş ferdi kaza sigortasıdır. Bu plan ferdi kaza sigortası şartnamesine uygun olarak bazı teminatlar içerir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

* SMS ücreti 0,50TL’dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu