.Güncel Bilgiler

Fortis World Businesscard

Fortis World Businesscard hakkında detaylı bilgileri sitemizden inceleyebilirsiniz Seyahat, konaklama, yemek ve temsil giderleri gibi şirket adına yapılan harcamalar, birçok şirketin maliyetlerinin önemli bir bölümünü oluşturur. Fortis World Businesscard ile bu maliyetleri önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Üstelik, Fortis World Businesscard’ınızla anlaşmalı iş yerlerinin sunduğu taksit ve Worldpuan imkanlarından yararlanabilir, kazandığınız Worldpuanları üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde nakit yerine kullanabilir, ayrıca istediğiniz havayolu şirketinden bedava uçak bileti alabilirsiniz.

Genel Özellikler:

Kartlarınızın üzerinde kart sahiplerinin isimleri ile birlikte şirketinizin ünvanı da yazılır,

Dilediğiniz sayıda şirket çalışanınıza kart çıkartabilirsiniz,

Şirket kredi kartı limiti dahilinde her bir çalışanınıza farklı limit belirleyebilirsiniz, kartların nakit çekim limitlerini kapatabilir veya istediğiniz limitte açabilirsiniz,

Her ekstre döneminde toplam borcunuzun – en az 20 Türk Lirası olmak koşuluyla – %50’sini ödeyebilirsiniz. (Kredi kartı borcunun tamamının ödenmemesi halinde kalan tutar için faiz hesaplanacaktır.

Tüm kart sahiplerinin yaptıkları harcamalar tek bir ekstre içinde şirketinize gönderilebilir. Ayrıca her bir kart sahibine kendi harcamalarını gösteren detay bir ekstre gönderilebilir,

Türkiye’nin her yerinde Fortis ve World üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Kartınızı iyi günlerde kullanın…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu