.Güncel Bilgiler

Fortis ve Hayalleriniz

Fortis size  Hayallerinizi sunar buyrun hayalleriniz aşağıdadır;

Kişiliğiniz, tutkularınız ve hayata bakışınız, servetinizle gerçekleştirmek istediklerinizin şekillenmesini sağlar.
Bir işadamı olarak girişimci yönünüz, iş projelerini desteklemek istiyor olabilir. Diğer yandan servetinizi deniz tutkunuzdan dolayı yat alarak, sanata olan düşkünlüğünüzden dolayı sanata yatırım yaparak ya da bir gayrimenkul edinerek değerlendirmek istiyor olabilirsiniz

Fortis Özel Bankacılık size en etkili önerileri sunarak, beklentilerinizi, tutkularınızı ve arzularınızı gerçeğe dönüştürürken yanınızda olacaktır.

Lüksü yaşayın

Varlık yönetimi yalnızca kişisel portföyünüzü büyütmeyi değil istek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi de hedefler.
Deniz tutkunuz varsa yat sahibi olmayı düşündüğünüzde gerekli finansmanın sağlanması gibi konularda doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Özel uçağınızla uçmak belki size aradığınız özgürlüğü verebilir.

Sevdiklerinizle bir cennet köşesinde yaşamayı hayal ediyorsanız, gayrimenkul satın alma sürecindeki finansman ihtiyacınızın karşılanmasına yardımcı olabiliriz.

Yat Sahibi Olma

Yat sahibi olmanın ayrıcalığı vardır. Malvarlığı olmasının yanı sıra büyük bir zevk ve hayat tarzının da göstergesidir. Yatırımınızı planlama ve azami seviyeye çıkarmanıza yardımcı olma konusunda Fortis’e güvenebilirsiniz.
İhtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli finansmanı sağlayabilir ve sigortalanmasına yardımcı olabiliriz.

Uçak Hizmetleri

Kişisel ya da şirketlere ait uçaklarla uluslararası özgürce seyahat edebilmek paha biçilmez bir kolaylıktır. Ancak özenli bir yapılandırma gerektirmektedir. Fortis size uçak alımı için ihtiyaç duyabileceğiniz finansmanı leasing ile sağlayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu