.Güncel Bilgiler

Fortis Ticari Sigorta

Fortis Ticari Sigorta hakkında tüm biinmeyenleri sitemizde yayınladık buyrun yazını devamı için başlığa tıklamanız yeterli İşyerinizi, aracınızı ve diğer tüm varlıklarınızı Fortis Bank aracılığı ile sigortalayarak beklenmedik durumların yol açtığı maddi ve/veya manevi zararlara karşı hazırlıklı olun.

Fortis şubelerinden ;
Kasko poliçesi ile aracınızı trafik kazaları, hırsızlık, kötü niyetli hareketler gibi çeşitli hasar ve kayıplara karşı güvenceye alabilirsiniz.
Trafik sigortası ile motorlu kara taşıt araçlarının 3. Şahıslara verebilecekleri hasarları teminat altına alabilirsiniz.
İşyerinizi, bina ve içindeki mal varlığınızı olası risklere karşı işyeri paket sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.
Dask poliçesi ile depremin, yangın, infilak ve yer kayması dahil binalarda ve temellerinde doğrudan neden olacağı maddi zararları teminat altına alabilirsiniz.
Seyahat poliçesi ile Türkiye dışında ülkelerde seyahatiniz sırasında öngörülmeyen bir olay meydana gelmesi durumunda yardım alabilirsiniz.
Nakliyat poliçesi ile mal veya yüklerinizin, herhangi bir vasıtayla bir yerden, diğer bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasarları teminat altına alabilirsiniz.
Mühendislik poliçeleri ile makina veya elektronik cihazlarınızda ani ve beklenmedik hasarları teminat altına alabilirsiniz.
Sorumluluk sigortası ile mesleğinizi icra ederken yapmış olduğunuz hata, ihmal ve kusurlar sonucunda müşterilerinizin zarar görmesi nedeniyle ölüm, sakat kalma vb.. ileri sürülecek tazminat taleplerini teminat altına alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu