Tarımsal Kredi

Fortis Tarla, Bahçe ve Sera Alım Kredisi

Fortis Tarla, Bahçe ve Sera Alım Kredisi nedir? Fortis Tarla, Bahçe ve Sera Alım Kredisine nasıl başvurabilirim başvurma şartları nelerdir? Sizler için araştırdık ve sonuna sitemizde yayınladık buyrun detaylar aşağıdadır,başlığa tıklamanız yeterli 

Bereket ki Fortis var.
Fortis’te Tarla, Bahçe ve Sera Alım Kredisi var.

Tarla, Bahçe ve Sera Alım Kredisi

Tarım işiyle uğraşıyorsanız ve çiftçilik belgesine sahipseniz artık rahatsınız. Artık gönül rahatlığıyla işinizi büyütebilecek, kolaylıkla bağ, bahçe, sera, tarla alabileceksiniz.

Fortis Tarla, Bahçe ve Sera Alım Kredisi ile almak istediğiniz tarla, bahçe veya sera için ekspertiz bedelinin %75’ini kredilendiriyor, size 5 yıla varan vade seçenekleri sunuyoruz.

Üstelik geri ödemesini yılda bir defa yani hasatın ardından, mahsulünüzü sattıktan sonra yapabilir, isterseniz aylık taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Toprağınızı genişletmek, işinizi büyütmek için aşağıdaki belgelerle beraber sizi en yakın Fortis şubemize bekliyoruz.

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Çiftçilik belgesi
 • İmza beyannamesi
 • Tarım yapılan arazinin tapu fotokopileri
 • İkametgah
 • Hayvan dökümü veya aşı belgesi
 • Proforma fatura
 • Satın alınacak tarla, bahçe veya seraya ait tapu

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. manisa ilimizin akhisar ilçesinde 8dönüm zeytin tarlası almak istiyorum muammer bedeli 80bin ytl olup50-40bin ytlye ihtiyaç duymaktayım gereğini bilgilerinize arz ederim. cep.05382699384

 2. kırklareli pınarhisar ilçesinde 160 dönüm çks belgeli çiftçiyim 28 dönüm anayola cepheli tarla aldım tarla kredisi kullanmak istiyorum

 3. bak şimdi bir tarla daha düştü iyimi oda süper,ah bir param olsa.:))))

 4. yaw arkadaşlar şimdi benim hiç param var.yaklaşık 120 dekarda güzel bir tarla buldum ne yapıyim :))))).dekarıda 1500 tl hemde suyun gözünde içinde kendi suyu bilem var.rakım 350 akdeniz iklimi.narenciye oluyor.birtek insan yetişmiyor tarlada hertürlü tarıma müsait.tarsusa 45 km.aslında 10 dekarını alacak param da yok ama,kaçırmıyim demi.:)))

 5. garibim hakan kardeşte 8 dönüm için bak arzetmiş durumunu.dilekçemi yazıyon arkedeş.herif götürmüş malı 160 + 28 dönüm heheyt be,sen uğraş sekiz dönüm alacam diye.arkadaşım gidin ziraatbanka halletsin işinizi.boşverin bu fortis mortis ayağını.üçkağıtçı bu bankalar en iyisi ziraat beni dinleyin.

 6. özkan kardeş boşanda semerini ye.almışın 160 dönüm tarla olmuşun bin kilo,daha neyine 28 dönüm tarla.ayrıca senin 160 dönüm tarla senede 28 dönüm aldıracak para kazandırmıyorsa bırak gözüm sen bu işi.beceremiyon demektir.

 7. ne param nede çiftçilik sertifikam var ancak malatyadan bir kayısı bahçesi almak istiyorum buna göre bi kolaylık yada kredi varmı bilgilerinizi söylemenizi bekliyorum..teşekür ederim

 8. çorumda arazi alıp ceviz yetiştirmek istiyorum 25 dönüm kadar bunun için nasıl bir kredi veriyorsunuz arazi parasının ne kadarını benim karşılamam gerekiyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu