Tarımsal Kredi

Fortis Tarımsal Ekipman Kredisi

Fortis Tarımsal Ekipman Kredisi nedir nasıl alınır? Fortis Tarımsal Ekipman Kredisi nasıl başvurulur,başvurmakoşulları nelerdri? sizler için bu soruların cevaplarını araştırdık buyrun yazının devamını inceleyelim, 

Bereket ki Fortis var.
Fortis’te Tarımsal Ekipman Kredisi var.

Tarımsal Ekipman Kredisi

Tarım işiyle uğraşıyorsanız ve çiftçilik belgesine sahipseniz artık rahatsınız. Çünkü artık yanınızda güveneceğiniz bir banka, yani Fortis var.

Fortis’in Tarımsal Ekipman Kredisi ile artık istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü tarımsal ekipmanı alabileceksiniz.

Tarımsal Ekipman Kredisi ile almak istediğiniz ekipmanın satış bedelinin %75’ini kredilendiriyor, size 5 yıla varan vade seçenekleri sunuyoruz.

Üstelik geri ödemesini yılda bir defa yani hasatın ardından, mahsulünüzü sattıktan sonra yapabilirsiniz.

Dilerseniz aylık taksitlerle ödeme imkanı Fortis’te!

Hayalinizdeki ekipmana kavuşmak için aşağıdaki belgelerle beraber sizi en yakın Fortis şubemize bekliyoruz.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Çiftçilik belgesi
  • İmza beyannamesi
  • Tarım yapılan arazinin tapu fotokopileri
  • İkametgah
  • Hayvan dökümü veya aşı belgesi
  • Proforma fatura

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. merhaba süt üretimi için bende kredi kullanmak istiyorum yanlız arazimin tapusu yok arazim şu an 2 b arazi tşk

  2. 2 dönüm limon bahçem var ve şu an kiralık bu bahçeyi satın alıp fidan sayısını arttırmak istiyorum 8 ton limonum çıkıyor ve yaklaşık 6-7 milyar kazanıyorum senelik bahçe benim olduğu takdirde zeytin ekimide yapacağım çiftçi kartım var ve tarım bağkurluyum bankanızdan bahçe alım kredisi almam mümkün mü. bahçe sahibiyle görüştüm 25 bin lira istiyor en az 20 bine ihtiyacım var sizden cevap bekliyorm. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

  3. benim şuan hazır son sistem 20 süt inegi baglanacak şekilde ahırım var ve ben 7 yıl ödemeli 10 süt ine almak istiyorum nerelere nasıl baş vurmam gerekiyor bir bilgi verirsenix sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu