.Güncel Bilgiler

Profesyoneller Paketi

Fortis Profesyoneller Paketini araştırdık ve sitemizde yayınladık buyrun detaylar aşağıdadır:
Profesyonellere özel bankacılık paketi Fortis’te!

Diş hekimi, doktor, eczacı, mimar, noter, avukat, serbest muhasebeci ve mali müşavirler!

Türkiye’nin seçkin profesyonellerinin ihtiyaçları için özel bir bankacılık paketi hazırladık. Fortis Profesyoneller Paketi’nde her şey sizin için, her şey size özel ayrıcalıklarla… Hem bireysel hem de ticari ihtiyaçlarınız için Fortis’in ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri ile siz de tanışın.

Ticari ihtiyaçlarınız için;

Fortis World Profesyonel Kart

Fortis Profesyonel Kart ile siz profesyonellere özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

İşte Profesyonel Kart’ın ayrıcalıklarından bazıları*:

MasterKOBİ
Master KOBİ, MasterCard’ın üyelerine ücretsiz olarak sunduğu bir programdır.

Master KOBİ programı araç kiralamadan, seyahate, ofis sarf ve ihtiyaç malzemelerinden elektroniğe kadar birçok sektörde yer alan belli başlı iş yerlerinde fırsatlar sunmaktadır.

Fortis World Profesyonel Kart ile Master KOBI programında yer alan iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde indirimden taksitli alışverişe kadar birçok ayrıcalıktan faydalanırsınız. Programa dahil olmak için hiçbir şey yapmanıza veya bir ücret ödemenize gerek yoktur. Fortis World Profesyonel Kart sahibi olarak Master KOBİ programında yer alan iş yerlerinden ayrıcalıklı olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca Master KOBİ firmalarının en güncel haline ulaşmak için tıklayınız.

Özel Asistanlık Hizmetleri
Genel Şartlar
444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı aradıktan sonra, önce 8, ardından 3’ü tuşlayarak Fortis World Profesyonel Kart Özel Asistanlık Hizmetleri’nden yararlanabilir veya konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Fortis World Profesyonel Kart sahiplerine verilecek “Özel Asistanlık Hizmetleri” aşağıdaki gibidir.

Yılda 5 kez ücretsiz Atatürk Havaalanı LOUNGE:
Fortis World Profesyonel Kart ile havaalanında da keyifli dakikalar geçirebilir, LOUNGE hizmeti ile kendinizi evinizde gibi hissedersiniz.

Hizmet sadece Atatürk Havalimanı’ndan yapılan yurt dışı uçuşlarında geçerli olacaktır. Lounge alanı olarak Lounge Pass salonu kullanılmaktadır.

Lounge hizmetimizden yararlanmak için 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

Kaza durumunda yılda 7 güne kadar ücretsiz araç kiralama:
Fortis World Profesyonel Kart sahipleri kaza anında araçsız kalmıyor. Tam 7 güne kadar ücretsiz olarak araç kiralama ayrıcalığını yaşıyor.

Fortis World Profesyonel Kart müşterileri 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı aradıktan sonra, önce 8, ardından 1’i tuşlayarak bu hizmetten yararlanabilirler.

Yılda 2 kez ücretsiz Havaalanı Transferi:
İstanbul, Ankara, İzmir illerinde geçerli olan bu hizmet ile artık havaalanına ulaşım derdinden kurtulacaksınız. Seyahatinizi daha konforlu hale getirmek için evinizden havalanına ve havaalanından evinize kadar ulaşım yılda 2 kez ücretsiz olarak sağlanacak.

Yılda toplam 10 gün ücretsiz Atatürk Havaalanı Otopark Kullanımı:
Havaalanına kendi aracı ile ulaşmak isteyenler için de Fortis ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Fortis World Profesyonel Kart müşterileri yılda toplam 10 gün, bir seferde de en fazla 2 gün olmak üzere Atatürk Havaalanı CNR otoparkından ücretsiz yararlanıyor. CNR otoparkından yararlanmak için sadece 15 dk önce rezervasyon yapmanız yeterlidir!

Yılda 5 adet ücretsiz uçak bileti servis bedeli hakkı:
Seyahate çıkmanın en ayrıcalıklı yolu Fortis World Profesyonel Kart’dan geçiyor. Fortis World Profesyonel Kart müşterileri hem yurt içi hem de yurt dışı seyahetlerinde uçak bileti servis bedeli ücreti ödemiyor.

İster yurt içi, ister yurt dışı seyahatleriniz için Back Up Travel üzerinden alacağınız biletlerde Fortis World Profesyonel Kart sahibi olarak normalde her bilet için ödenmesi gereken bilet servis bedelini ödemeyeceksiniz.

Eğlence, stil, alışveriş danışmanlığı:
Fortis World Profesyonel Kart yaşam stilinize de değer katıyor. Fortis World Profesyonel Kart sahipleri şehirdeki son modayı takip edebilecekler, yeni açılan mekanlar hakkında en güncel ve faydalı bilgiyi alabilecekler, alışverişin kalbinin attığı merkezlerdeki son trendler hakkında en güncel bilgilere sahip olabilecekler.

Yılda 3 kez ücretsiz Seyahat Sigortası:
Seyahate çıkarken sigorta masrafını düşünmeyin. Fortis World Profesyonel Kart ile yurtdışında güvence altındasınız.

Yurt dışına yapılacak seyahatlerde geçerlidir ve yılda üç defa yararlanılabilir.

Kişisel Künye Hizmeti:
Yoğun yaşam temponuza Fortis’ten destek!

Fortis World Profesyonel Kart, ihtiyacınız olan önemli bilgileri saklıyor ve ihtiyaç durumunda size veriyor. Türkiye’de bu hizmeti ilk ve tek veren banka Fortis.

Fortis World Profesyonel Kart sahipleri saklamak istedikleri bilgileri (her türlü kimlik bilgi/no, pasaport no, evlilik yıldönümü vb.) Çağrı Merkezi üzerinden ulaşacakları asistanslık firması yetkililerine bildirecek ve bu bilgilere erişim ihtiyacı duydukları zaman kendilerine verilen şifre karşılığında bu hizmetten yararlanacaklar.

444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayıp önce 8 ardından 3’ü tuşlayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

1.500’e yakın sağlık kuruluşunda %5-%25 arası indirim:
Sağlığına dikkat edenlere de Fortis World Profesyonel Kart çok özel ayrıcalıklar sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanında hastane, eczane, laboratuar, görüntüleme merkezi ve doktorlardan oluşan 1500’e yakın anlaşmalı kuruluşta Fortis World Profesyonel Kart sahipleri indirim ayrıcalığından yararlanıyor.

Anlaşmalı kurumlarla ilgili bilgi almak için 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayıp, ardından önce 8, sonra 3’ü tuşlamanız yeterli olacaktır.

Tercüme Organizasyonu Hizmeti:
Tercümana ihtiyaç duyulan durumlarda en iyi hizmetten yararlanabilmeniz için Fortis World Profesyonel Kart yanınızda. Tercümana ihtiyaç duyduğunuz anda 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı aramanız, ardından önce 8, sonra 3’ü tuşlamanız yeterli.

Tatil Danışmanlığı:
Her türlü bilet, otel rezervasyonu, tatil önerileri, özel tur organizasyonu hizmeti (yurtiçi ve yurtdışı) sunulur.

*Kullanım şartları, teminatlar ve sınırlamaları için; 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

* Turkcell dışındaki operatörlerden hizmet alanların PROF yazıp 0532 444 0 144’e mesaj atmaları gerekmektedir.
İş Yeri Kredisi

60 aya kadar vadeli
Aylık eşit taksitli
Ekspertiz değerinin %75’ine kadar limit imkanıyla
İlk 6 aya kadar ödemesiz dönem seçeneğiyle, kalanı aylık eşit taksitli
Taksitli Ticari Kredi

3-36 ay vadeli
Aylık eşit taksitli
İlk 6 aya kadar ödemesiz dönem seçeneğiyle, kalanı aylık eşit taksitli
Cihaz Kredisi

36 aya kadar vadeli
Aylık eşit taksitli
Proforma fatura değerinin %100’ünü kredilendirme imkanıyla
İlk 6 aya kadar ödemesiz dönem seçeneğiyle, kalanı aylık eşit taksitli
Kredili Ticari Hesap

Kredili Ticari Hesap ile hesabınızda para olmasa da nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, faturalarınızın gününde ödenmesini sağlayabilirsiniz. Size en uygun KTH seçeneğini belirlemek için portföy yöneticinize danışarak Süper Hesap veya POS KTH ürünlerinden birini yüksek limit ve çok uygun faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu Tahsilatları

Medikal Destek Paketi’ni kullanarak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tahsilatlarını bankamız aracılığıyla yapan eczacılarımıza SGK tahsilatlarında %0 komisyon ve günlük bankacılık işlemlerinde indirim uygulanmaktadır. Medikal Destek Paketi ile ilgili detaylı bilgi için broşür talep edebilirsiniz.

POS

En son teknoloji POS cihazlarına size özel koşullarla sahip olabilir, POS hizmetimizden size özel koşullarla yararlanabilirsiniz.

Çek Karnesi

Çekle yapacağınız ödemelerin bedeli Vadesiz Ticari Mevduat Hesabınızdan alınacaktır. Çek karnenizin Kredili Ticari Hesap’a (KTH) bağlanmasını isterseniz, hesabınızda para olmasa dahi limitiniz çerçevesinde çeklerinizin bedeli ödenir, karşılıksız kalma riski ortadan kalkar. Bankamızın 4 veya daha fazla ürününden yararlanmanız halinde Fortis Çek Karnesi’ni masrafsız olarak kullanabilirsiniz.

Sigorta Seçenekleri

Hayat ve Ferdi Kaza Sigortası ile hem kendinizi hem de çalışanlarınızı güvence altına alabilir, İş Yeri ve Kasko Sigortalarında %5 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca uygun koşullarla Mesleki Sorumluluk Sigortası ve Elektronik Cihaz Sigortası yaptırabilirsiniz.

Fortis İnternet Bankacılığı

Evinizde veya ofisinizde www.fortis.com.tr Fortis İnternet Bankacılığı’nı kullanarak 365 gün 24 saat tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fortis İnternet Bankacılığı üzerinden yapacağınız işlemlerde fiyatlama ve ücret avantajından yararlanabilir, EFT ve havalelerinizi sıra beklemeden yapabilir, ekstra faiz kazandıran vadeli mevduatınızı Fortis İnternet Bankacılığı üzerinden açabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu