.Güncel Bilgiler

Fortis Platin Kulüp

Fortis Platin Kulüp nedir ? Fortis Platin Kulüp hakkında detaylı bilgileri sizler için araştırdık ve sitemizde ayınladık buryun detaylar aşağıdadır;Artık hayatınızda Platin Kulüp ayrıcalığı var.

Size çok daha özel hizmet vermek için artık hayatınızda Platin Kulüp var! Sahip olduğunuz ayrıcalıklı ve özel hizmetin daha fazlası bu kulüpte.

Platin Kulüp Müşteri Temsilciniz size özel servislerimizi sunmak için hizmetinizde. Finansal ihtiyaçlarınıza çözüm önerileri sunmak için hep bir adım önünüzde olacağız.

Önceliklerinizi ve alıştığınız kaliteli hizmeti Platin Kulüp’te bulacaksınız. Size özel ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizle tanışacaksınız. Tüm bunları ve daha fazlasını dilerseniz Platin Kulüp Müşteri Temsilcimiz’den de öğrenebilirsiniz.

Portföyünüz finansal birikiminizden fazlasını ifade eder. Mali boyutunun ötesinde amaçlarınız da olabilir. Fortis’te sizlere geleneksel bankacılığın ötesinde, kişisel hedeflerinize odaklanan kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Özel Bankacılık hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Platin Kulüp’e hoşgeldiniz!

İşte Platin Kulüp ayrıcalıklarınız:

Platin Kulüp Kart’ınızla tüm Fortis Şubelerinde öncelikli işlem yapabilirsiniz. Kartınız sayesinde tüm şubelerimizde kendi şubenizdeymiş gibi tanınır, işlemlerinizde öncelik ve özel hizmet alırsınız.
ATM’lerde yüksek limitli para çekimi yapabilirsiniz.*
444 2 144 Platin Kulüp Hattı’nı arayarak hızlı hizmet alabilirsiniz.
Sadece siz Platin Kulüp üyelerine özel İnternet Bankacılığımızdan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Fortis’in avantajlı bankacılık dünyası İdeal Adım sayesinde, çeşitli bankacılık işlemlerinden indirimli olarak yararlanabillirsiniz.
Varlık hesap özetinizi e-posta ile ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.
Günlük, haftalık ve aylık piyasa bilgilerini içeren bültenimizin ücretsiz e-posta olarak adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Yatırım Ürünleri
Krediler
Emeklilik ve Hayat Sigortası
Sigorta Ürünleri

* Platin Kulüp Kart şifrenizi Şubelerimizden veya Fortis İnternet Bankacılığı kullanıcısıysanız www.fortis.com.tr ‘den temin edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu