Banka Kredileri

Fortis Platin Klüp Krediler

FortisPlatin Klüp Kredileri araştırdık araştırma sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz buyrun Platin Kulüp ayrıcalıklarıyla Mortgage başkadır!

Mortgage Ev Kredisi

Belki de hayalinizdeki bahçeli, müstakil evi ya da villayı almanın artık zamanı geldi. Eğer hayaliniz o evde oturmak değil de yatırım yapmaksa yine farketmiyor. En uygun Mortgage seçenekleri, Platin Kulüp ayrıcalıklarıyla sizi bekliyor. Tercihinize bağlı olarak Mortgage kredinizi TL, EUR, USD ya da CHF para birimlerinden biriyle* kullanabilirsiniz. Platin Kulüp Müşteri Temsilciniz, size en uygun Mortgage seçeneğimizi önermek için sizi bekliyor.

Siz hayalini kurun, en iyi çözümü biz sunalım.

* USD, EURO ve CHF para birimindeki krediler, dövize endeksli olarak kullandırılacaktır.

Mortgage ama hangisi?

İndirimli Mortgage
İndirimli Mortgage ile baştan ek komisyon ödeyerek faizleri siz belirleyebilir, aylık eşit taksitli bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Al-Kirala Mortgage
“Yatırım yapmak ve aldığım konutu kiraya vermek istiyorum” diyorsanız, bu kredi tam size göre! Al-Kirala Modeli ile kredili almış olduğunuz konutun kira gelirlerini, kredi taksitlerinizin bir kısmına saydırabilirsiniz.

Kazandıran Mortgage
Eğer vadesiz hesabınızda para varsa kredi faizinde size indirim sağlıyoruz. Üstelik hesabınızdaki vadesiz mevduatın artması durumunda, işlemin yapıldığı ay için geçerli olan faiz indiriminiz de buna bağlı olarak artıyor.

Rezerv Mortgage
“Konut kredimin dışındaki ihtiyaçlarım doğrultusunda nakit kredi kullanmak istiyorum” diyorsanız, Rezerv Mortgage imkanları tam size göre!

Talebinize bağlı olarak evinize, kredisine göre daha yüksek miktarda ipotek koyuluyor ve iki yıl içerisinde istediğiniz zaman nakit kredinizi kullanabiliyorsunuz. Böylece teminatla uğraşmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan nakit kredinizi alabiliyorsunuz.

Zaten Ev Sahibi Olana Mortgage
“Sahip olduğum evi ipoteğe vereyim; alacağım düşük faizli krediyi neye ihtiyacım varsa ona kullanayım” diyorsanız bu kredi tam size göre! Zaten Ev Sahibi Olana Mortgage ile sahip olduğunuz evi ipoteğe verebilir, böylece alacağınız düşük faizli kredi ile dilediğiniz bireysel ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Evini Değiştir Mortgage
Diyelim ki bir eviniz var ve siz onu satmadan yeni bir konut almak ve daha büyük bir eve çıkmak istiyorsunuz. Ya da yeni bir ev beğendiniz ve hemen oraya taşınmak istiyorsunuz ama eski evinizi satmak için belli bir süreye ihtiyacınız var. Evini Değiştir Mortgage’ın ödemesiz dönemli veya belli bir süre sadece faiz ödemeli dönemli seçenekleri ile bu isteğinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Platin Kulüp ayrıcalığıyla kullanabileceğiniz diğer kredi seçenekleriniz ise;

Nakit Kredi
Oto Kredisi
İşyeri Alım Kredileri
Kredili Mevduat Hesabı
Daha fazla bilgi için Platin Kulüp Müşteri Temsilcinize danışabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu