.Güncel Bilgiler

Fortis KOBİ Bankacılığı

Fortis KOBİ Bankacılığı hakkında detaylı bilgileri sitemizden inceleyebilirsiniz buyrun ;KOBİ Bankacılığını Bir Bilene Sorduk!

Size en iyi hizmeti verebilmek için KOBİ Bankacılığı ile ilgili olarak işin uzmanlarına danışıyor, ürünlerimizi bir bilene sorarak şekillendiriyoruz. Bir başka değişle KOBİ’lerin ihtiyaçlarını bizzat sizden, yani KOBİ’lerimizden öğreniyoruz.

Sektörünüze özel çözümler, işinizi büyütecek veya kaynak ihtiyacınızı çözecek kredi ürünleri, yenilikçi bankacılık hizmetleri, özel danışmanınız gibi çalışan, işinizle ilgili her konuda pratik çözümler sunan müşteri temsilcileri, size özel İnternet ve Telefon Bankacılığı, hayatınızı kolaylaştıracak işbirlikleri ve çok daha fazlası…

Hepsi Fortis’te, hepsi siz KOBİ’lerimizin istediği gibi…

Satışlarınızı artırmak, işinizi büyütmek, ya da yeni iş kurmak istiyorsunuz. İsteklerinizi gerçekleştirme yolunda gereken her türlü destek için ‘KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilciniz’i arayabilirsiniz.

Fortis KOBİ Bankacılığı ile tanışmak, ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşmak istiyorsanız ‘Online Randevu Talebi’ni kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu