.Güncel Bilgiler

Fortis İş Ortağınız

Fortis İş Ortağınız hakkında detaylı bilgileri sizlere sunuyoruz buyrunyazının devamı için başlığa tıklayınız Siz nerede iş yapıyorsanız, biz oradayız!

Fortis’in, ticari işletmelere yönelik özel bir uygulaması var:

Fortis’in, dünyada sadece ticari müşterilerine hizmet sunan ve birbirleri ile entegre çalışan 120’yi aşkın özel şubesi bulunuyor. Ticari Bankacılık Merkezi olarak adlandırılan bu yapıların en önemli özelliği içinde bulunan dış ticaret, leasing ve factoring konularında ayrı ayrı uzman kadroların size her türlü hizmeti ihtiyaç duyduğunuzda sunabilmesidir.

Ayrıca Fortis’in başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok yerindeki bu Ticari Bankacılık Merkezleri birbirleri ile her an iletişim içinde ve entegre çalışarak ülkeler arasında yapılan bankacılık işlemlerinizde hız, kolaylık ve maliyet avantajı sağlar. FortisTürkiye’de de bu ağa bağlı çalışan Ticari Bankacılık Merkezlerimiz bulunuyor.

Siz de bir Fortis Ticari Bankacılık Merkezi ile birlikte çalışarak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yürüttüğünüz tüm bankacılık işlerinizde her zaman aynı kalitede hizmet alacağınız, standart bir finansal hizmet anlayışından faydalanabilir, bu sayede daha hızlı ve doğru kararlar alıp pazardaki fırsatları süratli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Fortis için sizleri her zaman daha iyi anlamaya yönelik çalışmak ve tüm finansal ihtiyaçlarınıza çözüm getirmek en büyük hedeftir.

Uluslararası konum
Dünya çapında 120’nin üzerinde Ticari Bankacılık Merkezi
Dünya çapında tek bir hizmet standardı
Her yerde aynı kaliteli hizmet
Etkin ve verimli çözümler
Size en yakın Fortis ‘Ticari Bankacılık Merkezi’ ni bulmak için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu