Kredi Kartları

Fortis Gold World Kredi Kartı

fortis goldFortis bankası Gold kredi kartı size değişik avantajlar sunmaktadır. Buyrun ayrıntıları inceleyelim.;

Fortis Gold Worldcard, Fortis Worldcard’ın tüm avantajlarının yanı sıra yüksek limitiyle size avantajlı bir yaşamın kapılarını açıyor.

Fortis Gold Worldcard hem kredi kartı, hem de taksitli alışveriş kartıdır.

Fortis Gold Worldcard ile taksitli alışveriş avantajlarını yaşamakla kalmıyor, kazanacağınız Worldpuanları hem www.hepsiburada.com alışveriş sitesinde, hem de Anlaşmalı İşyerlerinde harcayabiliyorsunuz.

Ayrıca, Fortis Gold Worldcard’ın size sunduğu Acil Destek Hizmetleri’nden de yararlanabilirsiniz.

444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’ndan, www.fortis.com.tr Fortis İnternet Bankacılığı’ndan, Nakit Noktalardan, Fortis şubelerinden, Online PTT Şubelerinden, para yatırılabilen ATM’lerden veya otomatik ödeme talimatı ile kolayca ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Para yatırılabilen ATM’lerimiz için tıklayınız.

444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayarak veya www.fortis.com.tr Fortis Internet Bankacılığı’nda yer alan Kişisel Tanımlamalar sayfasındaki İletişim Tercihleri menüsünden tanımlama yaparak Fortis Worldcard hesap bildirim cetveli detaylarını *SMS ile alabilirsiniz.

Üstelik, Fortis Güvence Planı ile Fortis Worldcard’ınızı çaldırmanız ya da kaybetmeniz, kapkaça maruz kalmanız durumunda size ve sevdiklerinize destek oluyoruz.

Fortis Güvence Planı, Fiba Sigorta’nın geliştirilmiş ferdi kaza sigortasıdır. Bu plan ferdi kaza sigortası şartnamesine uygun olarak bazı teminatlar içerir.

Sıkça sorulanlar için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu