.Güncel Bilgiler

Fortis Erişim Noktası (FEN)

Fortis Erişim Noktası (FEN) nedir? Fortis Erişim Noktası (FEN) nasıl yararlanılır?  Fortis Erişim Noktası (FEN) hakkında detaylı bilgileri sitemizde yayınladık buyrun

Bankacılık işlemlerinizden yatırım işlemlerinize tüm finansal işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Fortis Erişim Noktaları şubelerimizde hizmetinizde. FEN’lerimizden, fortis.com.tr, Fortis Worldcard, Fortis Yatırım ve yatırımyap.com web sitelerini görüntüleyebilir, dilediğiniz finansal konuda bilgi alabilirsiniz.

Bankacılıktan yatırıma, alışverişten habere pekçok farklı konuda faydalanabileceğiniz Fortis Erişim Noktası farklı web siteleri ve bölümleriyle hizmetinizde:

www.fortis.com.tr

Bir Fortis Banka Kartınız varsa, tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, banka kartınızın numarasını ve daha sonra kart şifrenizi ekrana girmek. Bu işlemden sonra İnternet Bankacılığı şifre ve parolanızı kendiniz tanımlayacak ve tüm bankacılık işlemlerinizi Fortis Internet Bankacılığı’ndan yapabileceksiniz.

Bankacılık işlemlerinin yanı sıra, Fortis’in sunduğu ürün ve hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bu adresten kolayca alabilirsiniz.

www.fortisworldcard.com

Fortis Worldcard’ın sunduğu tüm avantajları bu adresten öğrenebilirsiniz. Fortis Worldcard’ın anlaşmalı olduğu işyerlerini ve hangi işyerinin ne kadar taksit/indirim yaptığını, düzenlenen kampanyaları buradan takip edebilirsiniz.

www.fortisyatirim.com.tr

Hisse senedi, fon alım satımı gibi yatırım işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu