.Güncel Bilgiler

Fortis Eczacı Odası Anlaşmaları

Fortis Eczacı Odası Anlaşmaları hakkında detaylı bilgileri sitemiz internetbankasi.org de bulabilirsiniz buyrun detaylar aşağıdadır; Eczacılara özel avantajlarla finansman desteği sağlamak üzere, Eczacı Odaları ile işbirliklerimiz devam ediyor.

Bağlı olduğunuz esnaf odasına kredi talebinizi yazılı olarak iletmeniz halinde; esnaf odanız kredi başvurusunda kullanılacak kayıt belgesini vererek sizi ilgili Fortis şubesine yönlendirecektir.

Başvurunuz sonrasında yapılacak istihbarat ve kredi değerlendirmesinin olumlu olması halinde kredi limitiniz oluşturuşur.

Maksimum 50,000-TL tutarında oluşturulacak kredi limitiniz dahilinde Nakit Kredi kullanabilirsiniz.

Nakit Kredi Seçenekleriniz:

Firmanız için oluşturulan limit çerçevesinde; Size özel vade ve faiz oranları aylık eşit taksitli 36 aya kadar vadeli nakit kredi kullanabilirsiniz.
Faiz oranları için tıklayınız

Anlaşmalı Eczacı Odası üyesi olmaksızın tüm eczacılarımız, SGK Tahsilatlarında “0 Komisyon”, finansman ihtiyaçlarını karşılamanın yanında diğer bankacılık ve sigorta hizmetleri için özel ayrıcalıklar sunan Medikal Destek Paketimiz’den faydalanabilir. Medikal Destek Paketi hakkında detay bilgi almak için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu