Yatırım Ürünleri

Fortis Bono/Tahvil

Fortis Bono/Tahvil hakkında detaylı bilgileri sizler için aktardık www.internetbankasi.com 

Bono/Tahvil yatırımlarınızı orta ya da uzun vadeli değerlendirmek istiyorsanız, değişik vadelerdeki Bono ve Tahvil faizlerini bütün şubelerimizden öğrenebilirsiniz. Vade sonuna kadar beklemek istemediğiniz zaman, piyasa şartlarındaki faizlerden Tahvil ve Bonolarınızı şubelerimiz aracılığı ile geri satıp, nakte çevirebilirsiniz.

Hazine Bonosu İhalelerine Fortis ile Katılın

T.C. Hazine Müsteşarlığı’nın gerçekleştirdiği ihalelere Fortis aracılığı ile katılabilirsiniz. İhaleye katılmak için yapmanız gereken tek şey bir Fortis şubesine uğramak ve katılmak istediğiniz tutarı yatırmak. Üstelik bunun için Fortis müşterisi olmanız da gerekmiyor. Müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuzu yanıtlamak ve tekliflerinizi gerçekleştirmek için sizleri bekliyor.

Dikkat Edilecek Noktalar

  • İhaleye katılım için ihale tarihinde saat 11.00’e kadar talepte bulunmanız gerekmektedir.
  • Türk Lirası cinsinden yapılan ihalelere minimum 250 TL ile katılabilirsiniz. Teklifiniz 5 TL nominal ve katları şeklinde olmalıdır.
  • Amerikan Doları cinsinden yapılan ihalelere minimum 10.000 Amerikan Doları ile katılabilirsiniz. Teklifiniz 10.000 Amerikan Doları nominal ve katları şeklinde olmalıdır.
  • Tekli Fiyat İhaleleri’nde düşük faiz teklifi veren katılımcıların dezavantajlı olması söz konusu değildir. Kabul edebileceğiniz minimum faiz oranına yakın teklifte bulunmanız İhaleye katılım şansınızı artıracaktır.
  • Bono almak için herhangi bir Fortis şubesinde vadesiz hesabınızın olması yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu