Yatırım Ürünleri

Fortis Birikim Hesabı

Fortis Birikim Hesabınıçeşitli kaynaklardan derleyip sitemize aktardık buyrun yazının devamı için başlığa tıklamanız yeterli www.internetbankasi.org

Birikim Hesabı Deyince…

Birikim Hesabı, bir yatırım hesabıdır. Ana hesabınız ile Birikim Hesabınız arasındaki düzenli transferle, paranızın yatırım fonunda değerlendirilmesini sağlar. Yani, size düzenli olarak fon alır. Hem de Fortis’in risk-getiri dengesi açısından en çok tercih edilen, B Tipi Değişken fonundan!

Kimler Birikim Hesabı açabilir?

Düzenli yatırım yapmayı hedefleyen herkes, Fortis’te Birikim Hesabı açtırabilir.

Şubelerimiz sizleri bekliyor!

Eğer siz de bir Birikim Hesabı açtırmak istiyorsanız, size en yakın şubemize uğrayabilirsiniz.

İşlem yapmak çok basit!

Birikim Hesabınız açıldı, peki şimdi ne olacak? İşte bundan sonrası çok kolay! Birikim Hesabınızın tanımlama, iptal etme, mevcut talimatı devam ettirme gibi işlemlerinin tümünü Şubelerimiz aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebilir, dilerseniz, www.fortis.com.tr İnternet Bankacılığı yoluyla da hesap hareketlerinizi 24 saat yakın takibe alabilirsiniz.

Birikim Hesabınız Tıkır Tıkır İşliyor…

Birikim Hesabı sizin için bütün işlemleri kendi kendine otomatik olarak yapar. Nasıl mı? Her ay talimatınızda belirttiğiniz kadar para, talimatınızda belirttiğiniz tarihte otomatik olarak Birikim Hesabınıza aktarılır. Ve birikim hesabınız hem bu parayı hem de talimatınız dışında yatırılan tüm paraları otomatik olarak B Tipi Değişken Fon’da değerlendirir.

Birikim Hesabınıza, saat 13:15’e kadar yatırdığınız tutar ile, bir sonraki iş gününde ve yine bir sonraki iş gününe ait işlem fiyatından, B Tipi Değişken fon alınır. 13:15’ten sonra hesaba giren tutarlar için ise aynı işlem iki gün sonra, iki gün sonraki iş gününün fon fiyatları baz alınarak gerçekleşir.

Eğer birikim hesabında bulunan fonlarınızın bir kısmını ya da tamamını bozmak isterseniz, saat 13:15’e kadar verdiğiniz talimatlar için bir sonraki iş günü ve bir sonraki iş günü işlem fiyatından fonunuz nakde çevrilir. Saat 13:15’ten sonra verdiğiniz talimatlar için ise iki gün sonra ve iki gün sonraki iş gününün fon fiyatları baz alınarak satış gerçekleştirilir. İşte bu kadar basit!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu