.Güncel Bilgiler

Fortis Bankası Yurtiçi Finansman

Fortis Bankası Yurtiçi Finansman nedir? Fortis Bankası Yurtiçi Finansman hakkında ayrıntılı bilgileri sitemiz internetbankasi.org de yayınladık buyrun Ticari işlemleriniz sırasında ortaya çıkan çeşitli finansman ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işlemlerinize esneklik kazandırmak amacıyla kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Rotatif Kredi

Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı Rotatif Kredi kullanarak karşılayabilir ve yaptığınız tahsilatlar ile istediğiniz zaman krediyi kapatarak faiz yükünüzü en aza indirebilirsiniz.

Spot Kredi

Firmanızın nakit ihtiyacını karşılarken piyasalardaki faiz dalgalanmalarından etkilenmek istemiyorsanız Spot Kredi sizin için uygun bir kredi türü olabilir.

Erken Kapama Opsiyonlu Spot Kredi

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılarken piyasalardaki dalgalanmalardan etkilenmemek ve gerektiğinde kısmen veya tamamen vadesinden önce krediyi kapatarak faiz yükünüzü azaltmak için Erken Kapama Opsiyonlu Spot Kredi kullanabilirsiniz.

Dövize Endeksli Kredi

İhracat taahhütsüz döviz kredisi olanağı sunan Dövize Endeksli Kredi kullanabilirsiniz.

İskonto Kredisi

Çek ve senetlerinizi İskonto Kredisi kullanarak nakde çevirebilir ve kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Teminat Mektubu

Çalıştığınız veya iş yaptığınız kurum ve kuruluşlara taahütlerinizi Bankamızdan kullanabileceğiniz Teminat Mektupları ile garanti edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu