.Güncel Bilgiler

Fortis Bankası Ödeme Ürünleri

Fortis Bankası Ödeme Ürünlerini sitemiz internetbankasi.org de yayınladık buyrun detaylar aşağıdadır;

Sürekli Çek Programı

Sürekli Çek Programı ile çeklerinizi bilgisayar ortamında hazırlayarak, çekleri tek tek yazmaktan dolayı uzayan işlem sürelerini kısaltır ve hataları önleyebilirsiniz. Üzerinde firmanızın logosunun da yer aldığı özel çekler bastırabilir, dilerseniz işlem tarihine, vade tarihine veya firmalara göre detaylandırılmış raporlar alabilirsiniz.

Sürekli çek programını muhasebe programınızla entegre çalışmasını sağlayabilir, kestiğiniz çeklerin muhasebe programınıza otomatik olarak kayıt edilmesini sağlayabilirsiniz.

Otomatik EFT-Havale Programları

Bu sistem tüm TL ve YP havale ve EFT işlemlerinizi güvenli, hızlı ve düşük maliyetle yapmanızı sağlamaktadır.

EFT Havale sistemini birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz;
Bankamız Otomatik EFT Havale programını kullanarak
Entegrasyon sağladığımız muhasebe programlarından
Ya da önceden hazırladığınız bir excell dosyasını bankamız internet şubesinden yükleyerek ödemelerinizi elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz.
İşleyiş;
Otomatik EFT-Havale programı ya da kullandığınız muhasebe programından bankamıza göndereceğiniz ödeme bilgilerinizi elektronik ortamda internet bankacılığı üzerinden bankamız sistemine yüklenebilir.
Ya da bankamızca talep edilen formatta bir excell dosyası ile ödemeler internet bankacılığı üzerinden banka sistemine yüklenebilir.
Banka sistemine yüklediğiniz ödeme talimatlarınızı içeren yazılı talimatınızı da şubenize gönderdiğinizde, gerekli kontroller yapılarak işlemlerinizin adeti önemli olmaksızın tek seferde onaylanarak gerçekleşmesi sağlanır. Böylece işlemleriniz hızlı ve kesintisiz bir şekilde gerçekleşir.
Transferleriniz bankamız tarafından işleme alındıktan sonra, firmanıza işlemlerinizin akibetini gösteren bir teyit dosyası gönderilecektir.
Bu sistemde alıcılarınızın banka ve hesap bilgilerini programa kayıt etmeniz mümkün olduğundan, bir defa giriş yaptığınız alıcınız için daha sonra tekrar tekrar tüm bilgileri girmenize gerek kalmaksızın sadece tutarı belirleyerek işlem yapabilirsiniz.

 

Maaş Ödemeleri

Firmanız çalışanlarınıza yapacağınız “maaş ve ikramiye” ödemelerinizi, 7 gün 24 saat tatil ve mesai saati kısıtı olmadan tüm Fortis ATM’lerinden ve Türkiye’deki tüm bankaların ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme bilgilerinizi elektronik ortamda bize göndermenizle birlikte maaş ödeme talimatlarınız oluşturulur. Bildirdiğiniz ödeme tarihinde maaş tutarları çalışanlarınızın hesabına otomatik olarak geçilir. Böylelikle maaş ödemelerinin elle yapılmasından kaynaklanan zaman ve işgücü kaybını önleyebilir, çalışanlarınızın maaş ve ikramiyelerini, Fortis ATM’leri ve Türkiye’deki tüm bankaların ATM’lerinden 7/24 para çekilebilmekte, hesap bilgilerine ulaşılabilmektedir. Tüm Fortis ATM’lerinden yapılan işlemler ücretsiz olup, Fortis dışındaki yurtiçi ATM’lerden yapılan işlemlerden alınan ücretler için tıklayın.

Ayrıca; maaşını bankamızdan alan bireysel müşterilerimize bankamız ürün ve hizmetlerinde birçok avantaj sunulmaktadır.

Kurum Ödemeleri

Vergi, SSK, elektrik, telefon, su, doğalgaz, cep telefonları, gümrük ve diğer kurum ödemelerinizi şubelerimizden veya Fortis İnternet Bankacılığı’ndan yapabilirsiniz.

Dilerseniz otomatik ödeme talimatı verip fatura takibi derdinden kurtulabilirsiniz.

Tahsile Yetkili Olduğumuz Kurum Ödemeleri
Vergi Ödemeleri (Şubemizin olduğu illerde)
SSK Ödemeleri (Tüm Türkiye genelinde)
Elektrik Ödemeleri (Şubemizin olduğu illerde)
Telekom ve TTNet ADSL Ödemeleri (Şubemizin olduğu illerde)
Doğalgaz Ödemeleri (Şubemizin olduğu illerde)
Otomatik Su Ödemeleri (Şubemizin olduğu illerde)
Cep Telefonları Ödemeleri ( Turkcell, Avea, Vodafone)
Taşıt Tanıma Sistemleri

Araç filolarınıza takılacak kitler sayesinde Petrol Ofisi’nden nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapmaksızın yakıt alabilirsiniz. Bankamız hesaplarından PO’ya yapacağınız ödemelerin tümü otomatik olarak PO ile belirlediğiniz vadelerde gerçekleşmektedir.

Taşıt Tanıma Sistemi ile araçlarınızın yakıt giderlerini online izleyebilirsiniz. Ödemeleriniz banka hesaplarınızdan otomatik olarak yapılacağından iş yükünüz hafifler, sisteme ait raporlar sayesinde firmanızın araçları ile ilgili masraf takibiniz kolaylaşır.

Çek Karnesi

Çekler sizi nakit para taşımanın risklerinden kurtaran en yaygın kullanılan ödeme şekillerinden biridir. Fortis’te bir vadesiz ticari mevduat hesabınız varsa ödemelerinizde çek kullanabilmek için çek karnesi talep edebilirsiniz. Çek karnesine ilişkin bilgileri www.fortis.com.tr Fortis İnternet Bankacılığı üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca, bloke çekleri kolayca raporlayabilirsiniz. Çek ekranlarında olan bilgilerin excele aktarılması, yazıcıdan alınması ya da e-mail ile belirlenen mail adresine gönderilmesi mümkündür. Şubenize talimat vermeniz halinde de; hergün faks ya da e-mail adresinize çek raporlarınız düzenli gönderilebilir. Çekle yapacağınız ödemelerin bedeli vadesiz ticari mevduat hesabınızdan alınacaktır. Çek karnenizin Kredili Ticari Hesaba (KTH) bağlanmasını isterseniz, hesabınızda para olmasa dahi limitiniz çerçevesinde çeklerinizin bedeli ödenir, karşılıksız kalma riski ortadan kalkar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu