Kredi Kartları

Flexi Card Garanti Bankası

Flexi Card  Garanti Bankasından filexiyi sizlere sunduk buyrun kart başvuru v detayları aşağıdadır.

Flexi Card Hakkında

Başkalarının sizin için karar vermesinden, kartların size tam olarak hitap etmeyen kampanyalar yapmasından sıkıldınız mı? Kendi alışveriş dünyanızı kendiniz yaratmak, istediğiniz şekli verebileceğiniz bir kart kullanmak istiyorsanız Flexi tam size göre!
Flexi Card’ınızın tüm özelliklerini kendiniz belirleyebilir ya da sizin için hazırladığımız Flexi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Flexi Card’ınız tamamen kişisel tercihlerinizi yansıtır!

 • Kendi kampanyanızı kendiniz oluşturursunuz.
 • Kazanacağınız bonusa ve faiz oranınıza siz karar verirsiniz.
 • Kendi kart tasarımınızı kendiniz yaratırsınız.

Flexi Card’ınızın özelliklerini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz!

 • Flexi Card’ınızın özelliklerini yılda 2 defa değiştirebilirsiniz.
 • Flexi Card hesap özetinizi yılda 2 defa bir sonraki aya erteleyebilirsiniz. Erteleyeceğiniz tutarın %2,5’u kadar ücret ödersiniz. (Minimum 5 TL , BSMV ve KDDF eklenecektir. )

Bonuslarınızı Flexi Flexi kullanabilirsiniz.

 • Bonus program ortaklarında bonus olarak harcayabilir,
 • Kredi kartı borcunuzu öder,
 • Uçak bileti alabilirsiniz.

Bonus Program Ortaklarında kazanmaya devam edersiniz!

 • Kartınızla Bonus program ortaklarında, işyerlerinin verdiği standart taksit ve ekstra bonus imkanlarından faydalanırsınız! *
 • Program ortakları dışında olan alışveriş noktalarında kazanacağınız bonus oranını siz belirlersiniz.

*Kartınız sadece Bonus Card’a özel olan kampanyalardan yararlanamaz.

Paket ücretini Kolayca Sıfırlayın

 • Kart başvurunuz sırasında Harcama sözü vererek ya da e-ekstre tercih ederek, paket ücretinizi azaltabilir, hatta sıfırlayabilirsiniz.
 • E-ekstre
  Hesap özetinizin her ay posta yoluyla değil de e-posta olarak gönderilmesini isterseniz size her yıl 5 TL bonus veriyoruz. Karta başvurduğunuz sırada e-posta ekstre talep ederseniz paket ücretiniz 5 TL düşüyor, paket ücretiniz yoksa 5 TL Bonus kazanıyorsunuz.
 • Harcama sözü
  Flexi Card’a başvururken aylık harcama sözü verin, paket ücretiniz azalsın ve hatta sıfırlansın. Ya da daha sonra başvurun, direkt bonus kazanın!

Her ay bu kadar harcıyorum diyene başından bu kadar Bonus

500 TL 30 TL
600 TL 40 TL
750 TL 50 TL
1.000 TL 60 TL
1.200 TL 75 TL
1.500 TL 100 TL
2.250 TL 150 TL
3.000 TL 200 TL

Kayıp ve Çalıntı Durumunda Paket ücreti

15.10.2006 tarihinden itibaren tüm kredi kartlarına kayıp/çalıntı kart yenilemelerinde müşteri bazında 4.yenilemede ve devamında  5 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlarda uygulamaya dahildir.

Garanti Uçuş Hattı’nda, birikmiş bonusunuz 1,5 kat değerli!

 • Flexi Card’da birikmiş bonuslarınızı Garanti Uçuş Hattı’nda kullanırken 1,5 katı değerinde harcayabilirsiniz.

Önemli!

Kredi kartı ödemelerinizi İnternet Şubesi‘nden veya 444 0 333 Alo Garanti‘den kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet şubesi müşterisi değilseniz başvurmak için tıklayın

Flexi Card hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

Özel Flexi Seçenekleri

Harcama alışkanlıklarınıza göre çok özel fırsatlar sunan, üstelik size gönünüzden geçen kart görselini tasarlama şansı da veren dünyadaki ilk ve tek kredi kartı Flexi’den 4 yeni paket daha!

Seyahat Paketi

 Her turizm harcamanıza ekstra 3 taksit ve yurtdışı harcamalarınıza 4 taksit!
Garanti Zone 1 yıllık giriş kartı!

Faiz Oranı: %3,96
Kart Ücreti: 60TL.
Web dışı bonus: %0,06


Giyim Paketi

Giyim harcamanıza ekstra 3 taksit  

Faiz Oranı: %3,96
Kart Ücreti: 60TL.
Web dışı bonus: %0,06


Akaryakıt Paketi

Her akaryakıtharcamanıza 5 kata varan
bonus!

Faiz Oranı: %3,96
Akayakıt Bonusu :%0,80
Kart Ücreti: 60TL.
Web dışı bonus: %0,06


Komünikasyon Paketi

Cep telefonu mağazaları harcamalarınıza
ekstra 2 taksit
 

Faiz Oranı: %3,96
Kart Ücreti: 60TL.
Web dışı bonus: %0,06

Flexi Ek Özellikler

Garanti Şehir Yaşam

0212 310 23 98

Garanti Şehir Yaşam, maç biletinden uçak ve otobüs biletine, sevdiklerinize çiçek göndermekten DVD, VCD, CD ve kitap ısmarlamaya kadar pek çok hizmet sunuyor!

Konser, tiyatro, opera, bale, gösteri ve festival biletleri

İstanbul’daki konser, tiyatro, opera, bale, gösteri ve festival programlarını telefonla arayarak öğrenebilirsiniz; arzu ettiğiniz biletler tarafımızdan size gönderilir.

Lig futbol karşılaşmaları biletleri

Garanti Şehir Yaşam sayesinde maç öncesi ya da maç günü bilet almak için kuyrukta beklemezsiniz; biletiniz evinize teslim edilir.

Uçak, otobüs, tren, ve feribot biletleri

Tatil programınızı yaparken yine Garanti Şehir Yaşam’ı ararsınız; uçak, otobüs, tren ve feribot biletleriniz evinize gönderilir.

Alışveriş ve çiçek gönderimi

Sevdikleriniz için çiçek siparişi verdiğinizde, uygun fiyatlarla ve size özel kampanyalarımızla DVD, VCD, CD ve kitap ısmarladığınızda, Garanti Şehir Yaşam dilediğiniz adrese siparişlerinizi güvenle teslim eder.

Acil Durum Yarım Hizmeti

USA: 1 800 847 2911 – UK: 0 800 89 1725 – Singapore: 800 110 0344

Yurt dışında kartınızla ilgili acil yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Acil Durum Yardım Hizmeti’ni (Visa Global Customer Assistance Center) aramanız yeterli!

 • Yurt dışında Flexi Card’ınız kaybolduğunda veya çalındığında, Visa Global Service numaralarını arayarak her dilde hizmet veren müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.
 • Flexi Card’ınız için dünyanın her yerinde ücretsiz olarak sunulan bu hizmetle, kartınız, kayıp ve çalıntı bildirimi yapıldığı andan itibaren sigorta kapsamına alınır.
 • Eğer talep ederseniz “Acil Kart Yenileme” ile kartınız yenilenerek belirtilen adrese teslim edilir.
 • Nakit avansa ihtiyaç duyduğunuzda “Acil Nakit Avans” ile en yakın yerden nakit ihtiyacınızı karşılarsınız. Bu işlem kartınıza nakit avans işlemi olarak yansıtılır.
 • Visa Global Service’i arayarak en yakındaki ATM bilgilerine ve Visa ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Garanti Otopark

0212 465 55 55

Seyahate çıkarken otomobilinizi Garanti Otopark’a teslim etmeyi unutmayın!

 • Arabanızı Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminali önünde VAP otopark görevlisi alır.
 • Otopark ücretinde ve 10 TL servis ücretinde %50 indirim sağlanır. Otomobiliniz her türlü kaza, hasar, kayıp/çalıntı sigorta güvencesi altındadır.
 • Seyahat dönüşünüzde, ödemenizi yaptıktan sonra TAV otopark görevlisi arabanızı size teslim eder.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Flexi Platinum Card’ınızın sunduğu Seyahat Aksaklıkları Sigortası ile seyahatiniz boyunca güvendesiniz.

Hasar meydana gelmesi halinde 0212 327 84 92 Internetional SOS’i arayabilir veya şubelerimize başvurabilirsiniz.

Bu hizmetten yararlanılabilmeniz için yurt dışına deniz veya havayolu ile yapacağınız seyahatlerinizde kendinizin, eşinizin, 18 yaşından küçük (herhangi bir öğrenim kurumuna devam etmeleri halinde 23 yaşından küçük) çocuklarınızın seyahat biletlerini Flexi Platinum Card’la satın almanız ve en geç 30 gün içinde bu taleplerle ilgili olarak International SOS’e haber vermeniz gerekir.

Sigorta kapsamı:

A. Ferdi Kaza: Toplu taşıma aracı veya kiralık arabayla seyahat ederken meydana gelen beklenmedik bir kaza sonucu sakatlanma veya vefat halinde 50.000 EUR teminat sunulmaktadır. Teminattan yararlanmak için bilet veya kiralık araç bedelinin Flexi Platinum Card’la ödenmesi gerekmektedir.

B. Acil Tıbbi Harcamalar: Ani bir hastalık veya kaza sonucu oluşan acil hastane, ameliyat ve diğer tedavi masrafları için 30.000 EUR teminat sunulmaktadır.

C. Seyahat İptali: Kart hamilinin yaralanması, hastalığı, yakın akrabasının ya da yola birlikte çıkacağı kişinin ölümü, yaralanması ya da hastalanması, zorunlu karantina, mahkeme daveti, uçak kaçırılması, teknik arıza, kötü hava şartları, grev, isyan gibi nedenlerle seyahatin iptali durumunda önceden ödenmiş ve iadesi alınamayan seyahat biletlerinin ve/veya konaklama ücretinin iadesi için 1.250 EUR teminat sunulmaktadır. Taşımacı firmanın neden olduğu iptallerde oluşan masraflar, öncelikle taşımacı firmadan talep edilir.

D. Bagajın Gecikmesi: Flexi Platinum Card sahibinin yolculuk etmekte olduğu araca teslim edilen bagajın gideceği yere ulaşılmasından itibaren 4 saat içinde gelmemesi halinde 80 EUR teminat sunulmaktadır. (Max teminat 960 EUR olup, 12 saate kadardır)

Gerekli belgeler ve kapsam dışı haller için tıklayınız! 

Garanti Asistan

0212 213 33 33

Artık haftanın 7 günü, günün 24 saati en acil anlarınızda Garanti Asistan’a başvurabilir, yolda kaldığınızda arabanıza çekici, evinize camcı, çilingir ve tesisatçı çağırabilirsiniz.

Teknik Yardım

Garanti Asistan aracınızın en yakın tamirhaneye çekilmesini sağlar. Olay evinizden en az 100 km uzakta gerçekleşmişse, tercihinize göre aracınızın onarımı süresince, otelde konaklamanız, beklemeyip eve dönüşünüz veya seyahatinize devam etmeniz için gerekli işlemleri organize eder ve limitler dahilinde masraflarınızı karşılar. Otomobilinizi onarım sonrası ikametgah adresinize götürebilmek için seyahat masraflarınızı karşılar. Eğer siz veya belirlediğiniz kişi hastalık veya yaralanma nedeniyle otomobilinizi alamayacak durumda ise aracınızın sürücü ile naklini sağlar. Ayrıca kaza ya da arıza bölgesinde bulunmamaları halinde, yedek parçaların başka yerden temin edilerek aracın onarıldığı tamirhaneye gönderilmesini gerçekleştirir.

Ev Yardımı

Acil durum hizmetleri: Konutunuzun su/elektrik problemleri, anahtar kaybı, sağlık problemleri gibi acil çözüm gerektiren sorunlarda Garanti Asistan, sizin de anlaşmanız ve onaylamanız durumunda size en yakın uzmanı gönderecektir (Anahtar kaybı durumunda, gönderilen hizmet sağlayıcıya, konutta ikamet ettiğinize dair tapu, kira sözleşmesi gibi bir belge ibraz edilmek durumundadır)

Dahili tesisat problemleri, elektrik problemleri, anahtarınızın kaybı veya unutulması, camcı gönderilmesi, ev sağlık hizmetleri.

Ücretli Hizmetler: Acil durumlar haricinde diğer zamanlarda da aşağıdaki iş kollarından birini talep edebilir veya bilgi alabilirsiniz:

Tesisatçılar, elektrikçiler, anahtarcılar, duvar işleri, camcılar, boyacılar, marangozcular, elektrikli ev aletleri tamircileri, TV anteni/anten/bağlantı ustaları, halı dekorasyonu ve halı yıkama firmaları, ilaçlama şirketleri, temizlik şirketleri, evden eve nakliyat şirketleri, güvenlik şirketleri, çelik kapı şirketleri, ısıtma ve havalandırmacılar

Home Health Care

Sağlınızla ilgili her tür ihtiyacınızda Flexi yanınızda.

 • Evinize doktor veya ambulans gönderir.
 • Dilerseniz uzman hemşire gönderilir.
 • Anne ve yeni doğan bebek servisimiz vardır.

Bilgi Organizasyon Hizmeti

Aşağıda belirtilen firma ve kurumlara ait telefon numaralarını, tüm Türkiye’den 365 gün 24 saat Garanti Asistan’ı arayarak öğrenebilirsiniz:

 • Tüm beyaz ve elektrikli ev eşyası üreticilerinin bayi ve servisleri
 • Turizm danışma, turizm meslek örgütleri, turist rehberleri, turizm polisi (pasaport)
 • Seyahat acentaları, havayolu şirketleri, havaalanları, denizcilik işletmeleri, karayolu şirketleri, yat işletmeleri, demiryolları
 • Rent-a-car firmaları
 • Oteller, konaklama tesisleri
 • Eğlence/show merkezleri, restoranlar/cafeler
 • Müzeler, kültür merkezleri
 • Elçilik ve konsolosluklar
 • Nöbetçi eczaneler (Sadece İstanbul içinde geçerlidir)
 • Hastaneler
 • Her türlü resmi kimlik kaybı (pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı vb) durumunda yapılacak işlemler

Araç Muayene Hizmeti

Garanti Asistan aracınızın belirttiğiniz adresten alıyor, araç muayenesini yapıyor ve yine arabanızı belirttiğiniz adreste size teslim ediyor. Dilerseniz sizin belirleyeceğiniz üçüncü şahıslar da bu hizmetten yararlanabiliyor.

Araç muayenesi hizmeti şu an için sadece İstanbul’da verilmekte olup, yararlanıldığı takdirde hizmet bedeli olan 160 TL Flexi Card’ınıza yansıtılır.

Alışveriş Sigortası

Sadece Flexi Card’a özel Alışveriş Sigortası ile, satın aldığınız eşyalar kaybolma, çalınma veya zarar görme gibi durumlarda 60 gün süreyle eşya başına 1.000, olay başına 2.000 $’a kadar Alışveriş Sigortası kapsamında teminat altındadır.

(Alışveriş sigortası eşyanın 75 USD’si sigortadan muaftır.)

Hasar Durumunda Kart Sahibinden İstenen Evraklar:

 • Eşyanın kaybolduğunu/çalındığını belirten polis raporu
 • Orjinal slip
 • Orjinal ekstre
 • Satın alınan eşyanın faturası
 • Kart sahibinin beyanı (Kart sahibinin hasarın meydana gelişini anlattığı yazılı döküman)

Hasar meydana gelmesi halinde Alo Garanti’yi arayarabilir veya şubelerimize başvurabilirsiniz.

Kapsam Dışı Haller

Alışveriş sigortası gemi, motorlu araçlar (Uçak, otomobil ve motosiklet dahil) veya onların motorları, ekipman ve aksesuarları (Araçta kullanılan haberleşme araçları dahil), arazi ve binalar (ev ve konutlar dahil), seyahat çekleri, her türlü biletler, kıymetli evraklar, kambiyo senetler, külçe, nadir veya değerli paralar, nakit veya benzerleri, bitki veya hayvanlar, sarf malzemeler ve dayanıksız mallar, kart hamilinin değişiklik yaparak (kesmek, dikmek veya şekil vermek dahil) bozduğu mallar, ve hizmetler (ürünler, mallar veya binaların bakımı, tamiri veya montajı ya da her türlü mesleki tavsiye ve danışmanlık hizmetleri ya da her türlü işçilik hizmeti dahil) kapsamaz. Bagaj içinde taşınan mücevherat, fotoğraf makineleri veya video kayıt cihazlarının çalınması veya hasar görmesi halinde, bu bagaj kart hamili tarafından elde taşınmadıkça ya da kart hamilinin kontrolü altında taşınmadıkça, bagaj sigorta kapsamında değildir. Sahtekârlık, suiistimal ve kötüye kullanma, aşınma ve yıpranma, tedrici bozulma, güve, haşarat, zati ürün ayıp ve kusurları, savaş veya her türlü düşmanca eylem (saldırı, isyan veya ayaklanma dahil), bu zararın doğrudan veya dolaylı olmasına, yakın veya uzak tehlike arz etmesine ya da tamamen veya kısmen bu poliçe kapsamındaki sigortalı tehlike veya rizikolardan kaynaklanmasına veya bu tehlike veya rizikoların katkıda bulunmasına veya rizikoyu artırmasına ve kontrollü veya kontrol dışında olmasına bakılmaksızın, barış veya savaş zamanında, atomun yarılması veya radyoaktif güç kullanan savaş silahları ve nükleer reaksiyon veya nükleer radyasyon veya radyoaktif kirlenme; herhangi bir hükümet, devlet, kamu otoritesi veya gümrük idaresi tarafından zoralım ve zapt eylemleri; kaçakçılık riskleri; yasadışı faaliyet, fiil veya eylemlerden kaynaklanan zararlar; doğal afetler (su baskını, fırtına ve deprem dahil), gizemli yok olmadan kaynaklanan veya malın herhangi bir profesyonel taşımacılık firmasının denetim, zilyetlik veya kontrolü altında olduğu sırada meydana gelen hırsızlık veya hasar olayları da sigorta kapsamında değildir. Kart hamilinin satın aldığı eşyanın kayıp veya hasarını önlemek veya azaltmak konusunda gereken özeni göstermediğinin tespiti halinde kayıp veya hasarlar sigorta kapsamında değildir. Kamuya açık yerlerden çalınan mallar, mevcut koşulların izin verdiği zaman ve yerlerde kilit altında olmadıkça sigorta kapsamında değildir. Başıboş bırakılmış araçlardan çalınan mallar veya kaybolan mallar sigorta kapsamında değildir. Çalınan mallar, çalındıkları bu hırsızlığın olduğu yerde polise veya başka bir kamu makamı veya otoritesine 36 saat içinde bildirilmedikçe sigorta kapsamında değildir. Mücevharat ve cep telefonları sigorta kapsamında değildir.

*Yurt Dışı Seyahat Sigortası ve Alışveriş Sigortası hizmetlerini almanız için Flexi Platinum Card sahibi olmanız gerekir.

Garanti Shuttle Hizmeti

Havaalanı ulaşımının en konforlu ve prestijli yolu Garanti Uçuş Hattı ile hizmetinizde. Üstelik Flexi’ye özel %30 indirimli fiyatlarla. Tek yapmanız gereken, uçuşunuzdan en geç 6 saat öncesine kadar 444 0 333’ü arayarak rezervasyon yaptırmak.  
Artık uçak yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyor ve gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylıkla devam ediyor. En fazla 5 yolcu taşıyan, klimalı, VIP donanımlı Volkswagen Caravelle marka araçlar ile evinizden havaalanına veya havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını, bir tarife veya rotaya bağlı kalmaksızın yaşayabilirsiniz. Havaalanı Shuttle hizmeti İstanbul, Ankara ve İzmir’de servis vermektedir.

  Kişi Sayısı 1 2 3 4 ve +4
İstanbul Atatürk Avcılar 4. Levent 24 TL 39 TL 46 TL 55 TL
Maslak ve Sonrası 28 TL 46 TL 60 TL 70 TL
Anadolu Yakası 35 TL 50 TL 65 TL 75 TL
İstanbul Sabiha Gökçen Şişli – Beşiktaş 35 TL 50 TL 65 TL 75 TL
Avrupa Diğer 40 TL 55 TL 70 TL 80 TL
Anadolu Yakası 30 TL 45 TL 60 TL 70 TL
İzmir Şehir Merkezi 28 TL 46 TL 60 TL 70 TL
Ankara   35 TL 50 TL 65 TL 75 TL

Shuttle rezervasyonuzu, uçuşunuzdan en geç 6 saat öncesine kadar yaptırmış olmanız gerekir.
Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen yolcular için geçerlidir.
0-6 yaş arası çocuklara ücret uygulanmaz. 6-12 yaş arası çocuklara % 50 indirim uygulanır.
Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. 4 saatin altındaki iptal taleplerinde hizmet verilmiş olarak kabul edililir ve ücret iade edilmez.
Rezervasyon sırasında operatör, adresinizin servis alanı içinde olup olmadığını bildirecektir.

* Garanti Uçuş Hattı 9:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. flexi kartı başvurusu yapmıştım,kartın üzerine kızımın resmini eklemiştim ama hala bir sonuç gelmedi.neden?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu