.Güncel Bilgiler

Finansbanktan Emtia Endeksine yatırım yapan Anapara Koruma Amaçlı Fon

Finansbanktan Emtia Endeksine yatırım yapan Anapara Koruma Amaçlı Fon nedir? Finansbanktan Emtia Endeksine yatırım yapan Anapara Koruma Amaçlı Fon hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun 

Finansbank A.Ş. Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na Bağlı B Tipi %100 Anapara Koruma Amaçlı Üçüncü Alt Fonu İkinci İhraç, 9-15 Mart tarihleri arasında halka arz ediliyor.

 Finansbank, Bugünün Yatırım Araçları ile yatırımcılara dinamik ve yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Emtia endeksine yatırım yapan Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na Bağlı B Tipi %100 Anapara Koruma Amaçlı Üçüncü Alt Fonu İkinci İhraç ile yatırımcılar, Dow Jones – UBS (DJUBS ) emtia sepetinin yükselişine ortak oluyor.

 

Finansbank yatırım fonlarının tüm yatırım fonu kategorilerinde önemli başarılar elde ettiğini ve istikrarlı bir şekilde getiri sağladığını belirten Finansbank Perakende Pazarlama Koordinatörü Erkin Aydın, “Banka olarak şu ana kadar beş adet emtia getirisine endeksli anapara korumalı fon çıkardık. Şubat 2010’da ihraç ettiğimiz DJUBS Emtia Endeksine Yatırım Yapan Anapara Koruma Amaçlı Fon 1. yılını doldurdu ve yatırımcısına yıllık yüzde 19.7 getiri kazandırdı. Bu fonlarımızın ve yöneticilerimizin başarısının bir göstergesi…” dedi. Aydın sözlerine şöyle devam etti;

“DJUBS Emtia Endeksi kalorifer yakıtından buğdaya, kahveden nikele kadar belirli oranlarda 19 ürünü kapsayan ve 10 yıldan uzun süredir en yüksek hacimle işlem gören emtia endeksidir. Halka arz ettiğimiz yeni fonumuzda da aynı başarıyı elde edeceğimize inanıyoruz.

Halka arzı 9-15 Mart tarihleri arasında yapılacak olan 1 yıl vadeli fon, anaparanın koruma altında olduğu ortamda, yatırımcılara yüksek getiri fırsatı sunuyor.  

Detaylı bilgiye Finansbank şubelerinden veya www.bugununyatirimaraclari.com adresinden ulaşılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu