.Güncel Bilgiler

Finansbanktan aydınlık bir gelecek için Earth Houra destek

Finansbanktan aydınlık bir gelecek için Earth Houra destek nedir? Finansbanktan aydınlık bir gelecek için Earth Houra destek hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun 

Finansbank, “Küresel iklim değişikliği”ne dikkat çekmek amacıyla WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) liderliğinde yürütülen “Earth Hour” (Dünya Saati) eylemine destek veriyor.

 

 

Finansbank, küresel ısınmanın tehdit ettiği geleceğin olumlu yönde şekillendirilmesi ve iklim değişikliğiyle mücadelenin desteklenmesi amacıyla gerçekleştirilen “Earth Hour” (Dünya Saati) eylemine katılıyor. 26 Mart Cumartesi günü 20.30–21.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek eylem için Finansbank, Türkiye çapında tüm şubelerinde, İstanbul’da tüm yönetim binalarında, İzmir ve Ankara’da bölge binaları ile birlikte Erzurum Operasyon Merkezi’nde güvenlik amacıyla kullanılan aydınlatmaları dışındaki tüm aydınlatmalarını bir saatliğine kapatacak.

WWF’nin (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) enerji tasarrufu hareketi, global iklim değişikliğinde olumlu etki yaratması açısından büyük önem taşıyor. Her sektörden katılım olan “Earth Hour” eyleminde, Boğaziçi Köprüsü’nün, iş merkezlerinin, tarihi binaların, reklam panolarının aydınlatmaları da kapatılacak. Bu yıl eyleme, tüm dünyada yaklaşık 100’den fazla ülkede 1 milyar insanın katılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu