Motorlu Taşıtlar Vergisi

FİNANSBANK – MTV 4 Taksit

FİNANSBANK – MTV 4 Taksit ödemesi hakkında tüm ayrıntılar sitemiz www.internetbankasi.org de yayınlanmıştır. detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

mtv, mtv kmoanyası, 2015 mtv kampanyası, ,finanasbank mtv,finanasbank motorlu taşıtlar vergisi,mtv 4 taksit,

1 – 31 Temmuz 2015 arasında CardFinans kredi kartıyla www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemiz veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerine 4 taksit fırsatı!

İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 4 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.
Ticari kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.
İnternet/Cep Şubemiz ve tüm Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödemeler yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.
Bireysel ve ticari banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyasına dahil değildir.
Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu