.Güncel Bilgiler

Finansbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 2012

Finansbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 2012 hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

 

Kampanya Detayları

01 – 31 Ocak 2012 Tarihleri arasında CardFinans kredi kartları ile www.gib.gov.tr, İnternet Şubesi ve Finansbank şubelerinden yapılacak olan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize 5 Taksit ve Speedy’den antifirizli cam suyu hediye. Üstelik tüm işçilik bedellerinde %50 İndirim.

1 Ocak – 31 Ocak 2012  tarihleri arasında www.gib.gov.tr, İnternet Şubesi, tüm Finansbank Şubeleri ve 444 0 900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden Finansbank kredi kartlarıyla yapılacak tek çekim Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 5 taksit fırsatı sunulacaktır. Belirtilen kanallardan bu dönem içinde yapılan işlemlerde tek çekim ödeme opsiyonu bulunmamaktadır.

İnternet Şubesi, tüm Finansbank Şubeleri ve 444 0 900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden hesaptan ödeme yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli değildir.

Belirtilen kanallar üzerinden kredi kartı veya hesaptan yapılan ödemelerde Speedy’den antifrizli cam suyu hediye edilecek, ayrıca tüm işlemlerde işçilik bedelinde %50 indirim uygulanacaktır. Speedy hizmetleri için uygulama tarihleri 1 Ocak – 30 Haziran 2012’dir. Speedy servis ve fiyat listesine www.speedy.com.tr ’den ulaşılabilir.

Speedy hizmetleri için, ödemesini kredi kartı ile yapan müşterilerimizin alındı belgesini, hesaptan ödeme yapan müşterilerimizin ise ödeme dekontunu ilgili hizmet noktasına uygulama öncesinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

Antifirizli cam suyu hediyesi ve işçilik bedelinde %50 indirimden, yalnızca dekont üzerinde plaka bilgisi bulunan araç için faydalanılabilir.

Her araç kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

Ticari kartlar kampanyaya dahildir.

Ayrıntılı bilgi: 444 0 900 ve www.speedy.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu