.Güncel Bilgiler

Finansbank BES Eğilimi kampanyası ile ev sahibi yaptı 2011 Ocak

Finansbank BES Eğilimi kampanyası ile ev sahibi yaptı 2011 Ocak nedir? Finansbank BES Eğilimi kampanyası ile ev sahibi yaptı 2011 Ocak hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

17 Mayıs – 31 Ağustos tarihleri arasında “Finansbank Bireysel Emeklilik Sistemi Eğilimi” kampanyasına katılanlar birbirinden özel hediyeler kazandı. Kampanya sonunda gerçekleştirilen çekilişte 1 kişi Orion Park Evleri’nde bir daire, 10 kişi Toshiba Satellite dizüstü bilgisayar ve 100 kişi 100 TL değerinde Teknosa hediye çeki sahibi oldu.

Müşterilerinin geleceğini düşünerek, ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren Finansbank, düzenlediği Bireysel Emeklilik Sistemi Eğilimi (BES) kampanyası kapsamında 1 kişiyi ev sahibi yaptı.

17 Mayıs – 31 Ağustos tarihleri arasında BES Eğilimi kampanya başvuru formunu doldurarak, Bireysel Emeklilik Sistemi tanıtım görüşmesi gerçekleştirenler arasında yapılan çekiliş sonucu, Mersin’den Kubilay Yozgatlı Orion Park Evleri’nde 1+1 daireye sahip olurken, 10 kişi Toshiba Satellite dizüstü bilgisayar, 100 kişi ise Teknosa’dan 100 TL değerinde hediye çeki kazandı.

Finansbank Perakende Ürünlerden Sorumlu Grup Yöneticisi Enis Kurtoğlu,  “Geleceği bugünden güvence altına almak, tasarrufları yatırıma çevirmek ve huzurlu ve güvenli bir emeklilik için Bireysel Emeklilik Sistemi oldukça önemli… Finansbank olarak kampanyamız ile mümkün olduğunca çok kişiye Bireysel Emeklilik Sistemini tanıtmayı hedefledik” dedi.

finansbank.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu