.Güncel Bilgiler

Finanasbank Yeni Nesil İnternet Bankacılığı

 

Finanasbank Yeni Nesil İnternet Bankacılığı nedir? internetbankasi.org olarak Finanasbank Yeni Nesil İnternet Bankacılığı hakkında ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz buyrun  yazımısın devamı aşağıdır.

Yenilenen Finansbank Bireysel İnternet Şubesi’ne özel kampanyalarımızdan ve size özel fırsatlardan haberdar olmak için telefon numaranızı ve e-posta adresinizi girebilirsiniz.

Yenilenen Finansbank İnternet Şubesi Hizmetinizde!

Finansbank İnternet Şubesi yenilendi. Şimdi çok daha hızlı, çok daha kolay!

Bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz yerden, dilediğiniz saatte gerçekleştirmek için yenilenen İnternet şubemizin yepyeni özellikleriyle tanışın.

Bundan böyle Finansbank İnternet Şubesi’ne giriş yapmak için müşteri numaranız, şifreniz ve belirlemiş olduğunuz kimlik doğrulaması bilgisini (SMS şifresi, Mobil İmza ya da Cep Şifresi) kullanmanız yeterli.

Sonrasında Finansbank’ın hayatınızı kolaylaştıran bankacılık işlemleri parmağınızın ucunda olacak!

İşlemlerinizi ‘Tek Tuş İşlemlerim’e kaydedin; tekrar aynı işlemi gerçekleştirmek istediğinizde tek tuşa basın, zamandan kazanın.

 

‘Varlık Dökümüm’ menüsünü kullanarak varlıklarınızın ve borçlarınızın dökümüne rahatlıkla ulaşacak, finans yönetiminizi daha iyi planlayacaksınız.

‘Varlık Dökümüm’ menüsünün altında yer alan ‘Ajanda’ fonksiyonunu ile yaklaşan işlemlerinizi takip edecek, ajandanıza not ekleyerek önemli işlemlerinizi atlamayacaksınız

 

‘Mesajlarım’ özelliği ile sistemde kayıtlı işlemlerinizin son durumuyla ilgili bilgilendirme mesajları alacaksınız.

Finansbank İnternet Şubesi ‘Sanal Asistan’ hizmeti, online bankacılık işlemlerinizle ilgili bütün soru ve sorunlarınızda size yardımcı olacak.

Finansbank İnternet Şubesi ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın.

Finansbank İnternet Şubesi’nde, ister üniversite öğrencisi olun ister şirket yöneticisi, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmet çözümlerine ulaşın. Bireysel ve tüzel birçok bankacılık işlemini dünyanın neresinde olursanız olun, dakikalar içinde gerçekleştirin.

7 gün 24 saat kolay ve güvenli hizmet almanın rahatlığını yaşayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu