.Güncel Bilgiler

Finanasbank Banka kartı ile internetten alışveriş dönemi başladı

Finanasbank Banka kartı ile internetten alışveriş dönemi başladı nedir? Finanasbank Banka kartı ile internetten alışveriş dönemi başladı ? Finanasbank Banka kartı ile internetten alışveriş dönemi başladı hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun Finansbank, Türkiye’nin ilk taksitli banka kartı olan CardFinans Nakit ile yine bir ilk olan internetten banka kartı ile alışveriş yapma imkanını müşterilerine sunuyor. CardFinans Nakit sahipleri, sanal mağazalardan 3 Kat Güvenli Sistem kapsamında güvenli alışveriş yapabiliyor.

Finansbank, banka kartı CardFinans Nakit ile müşterilerine, 3D Secure altyapisina sahip üye işyerleri ve sanal mağazalarda kredi karti kullanmadan, EFT ve havale işlemlerine gerek duymadan güvenli alışveriş yapabilme olanağı sağlıyor.

3D secure uygulaması kapsamında Türkiye’de ilk kez Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinin banka kartı ile yapılmasını sağladıklarını ve Ocak sonuna kadar gerçekleştirilen ödemelerde CardFinans Nakit kullanıldığını belirten Finansbank Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Yöneticisi Serkan Yazıcıoğlu, “Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri yeni bakış açılarını, yeni hizmetleri zorunlu kılıyor. Biz de yenilikçi ve müşterilerimize avantaj sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirme ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunlardan biri de banka kartı ile sanal mağazalardan alışveriş yapabilme imkanı… Müşterilerimiz artık, CardFinans Nakit banka kartları ile güvenle alışverişlerini yapabiliyorlar” dedi.

CardFinans Nakit sahipleri, alışveriş işlemi sırasında verdikleri banka kartı bilgileri sonrasında sistemde kayıtlı olan cep telefonlarına ücretsiz olarak gönderilen tek kullanımlık “Dinamik Şifre” ile işlemlerini tamamlayabiliyor. Sistemde kayıtlı cep telefon bilgileri doğru ve aktif olmayan CardFinans Nakit müşterileri ise cep telefonu bilgilerini güncelleyerek alışverişlerini yapabiliyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu