Banka Kredileri

Eurobank Tekfen’den Sonbahar Tüketici Kredisi Kampanyası 2010

Eurobank Tekfen’den Sonbahar (Tüketici Kredisi) Kampanyası 2010? Eurobank Tekfen’den Sonbahar (Tüketici Kredisi) Kampanyası 2010 nedir? Eurobank Tekfen’den Sonbahar (Tüketici Kredisi) Kampanyası 2010 hakkında ayrıntılar aşağdıadır  

Eurobank Tekfen’den Sonbahar (Tüketici Kredisi) Kampanyası!

Aylık 0,99%’dan başlayan faiz oranları ile bireysel müşterilerimize özel Sonbahar Kampanyamıza ilişkin bilgileri sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Kampanya kapsamında müşterilerimize aşağıdaki avantajları sunmaktayız;

  • Kampanyadan faydalanan müşterilerimiz kredi vadesi boyunca Eurobank Tekfen internet şubesi üzerinden ücretsiz EFT işlemi gerçekleştirebileceklerdir.
  • Kampanya kapsamında 2 adet otomatik fatura talimatı veren ya da halihazırda en az 2 adet otomatik fatura talimatı bulunan müşterilerimiz aşağıda belirtilen dosya masraflarının yalnızca yarısını ödeyerek kampanyadan faydalanabileceklerdir.

Kampanya kapsamındaki vade ve tutar aralıklarında uygulanacak faiz oranları ve komisyon tutarları aşağıdaki tabloda yer almaktadır:

Ayrıntılı bilgi için 444 8 222 Çağrı Merkezi ve Eurobank Tekfen Şubeleri.

%99 faiz oranı 5000 TL ve 24 ay vadeye kadar talep edilen kredi tutarları için geçerli olup bu ürünümüz için 100 TL sabit dosya masrafı alınmaktadır. Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkili olup, kampanya kapsamında müşterilerimizi yukarıda sayılan avantajlardan yararlandırıp yararlandırmamak Bankamız takdirindedir.

 

MEVDUATLARINIZ İÇİN İYİ HABER! 

Birikimleriniz , yatırım fonlarıyla artık daha da değerli.

16 Eylül- 15 Ekim 2010 tarihleri arasında 20.000 – 500.000 TL arasındaki birikimlerinizin %20’sini Eurobank Tekfen B Tipi Likit Fon’da değerlendirmeniz durumunda 32-45 gün arasındaki vadeli TL tasarruf mevduatlarınız için yıllık brüt %10 faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Satın alınan yatırım fonları vadeli TL hesabın vadesi boyunca müşteri hesabında değerlendirilmeli, bozum yapılmamalıdır. Yatırım fonlarımız hakkında bilgi almak için tıklayınız

Kampanyamızdan Kimler Yararlanabilir:

  • Kampanya koşullarından Bankamızda halihazırda hesabı olmayan ve yeni hesap açan bireysel müşteriler, halihazırda Bankamız müşterisi olup, bu kampanya ile Bankamıza ilave vadeli TL mevduat yatıracak bireysel müşteriler ve vadeli TL mevduatlarını temdit tarihinde yenileyen bireysel müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • Tüzel kişi mevduatları kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Koşulları:

Kampanya Süresi: 16 Eylül – 15 Ekim 2010
Vade: 32-45 Gün
Hesabın Açılabileceği Döviz Cinsi: TL
Mevduat Tutarı : 20.000-500.000 TL
Faiz Oranı: %10 (yıllık brüt)

Fonlu Mevduat paketini Eurobank Tekfen Şubeleri aracılığıyla açtırabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiyi şubelerimizden ve 444 8 222 nolu Çağrı Merkezimizden alabilirsiniz. Size en yakın şubeyi öğrenmek için tıklayınız.

Eurobank Tekfen A.Ş. kampanya süresince faiz oranını değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu