Kategoriler
Motorlu Taşıtlar Vergisi

Akbank 2019 Ocak MTV Kampanyası

 

Akbank 2019 Ocak MTV Kampanyası MTV’ne 2 taksit, Axess Mobil’e özel 3 taksit kampanyasından hemen yararlanabilirsiniz son başvuru tarihi 31.01.2019 kampanya hakkında detaylar aşağıdadır internetbankasi.org sunar.


akbank axess karta mtv kampanyası internetbankasi.org

 

Axess’le Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne 2 taksit! Axess Mobil’den yapılan ödemelerde 3 taksit!

Kampanya detayları:

 • 4-31 Ocak 2019 tarihleri arasında Akbank Direkt Internet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri, SMS veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile 2 taksit sunulmaktadır. www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile yapılan tüm MTV ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına alt limitsiz 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • MTV ödemesi Axess Mobil üzerinden kredi kartı ile tek çekim veya 3 taksitle yapılabilecektir. Ödeme yapmak için; Axess Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyası altındaki ‘öde/hemen öde’ adımlarını takip edilerek işlem yapılabilmektedir.
 • Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
 • Taksit kampanyasından Axess, Wings, Free, Axess Kobi, Axess Business, Wings Business kart sahipleri faydalanabilecektir.
 • Bank’O Card Axess kart sahipleri 2 taksit kampanyasından sadece www.gib.gov.tr üzerinden yapacakları ödemelerde faydalanabilecektir.
 • MTV borcunu öğrenmek için; MTVSOR PLAKANO yazıp 6665’e gönderin, SMS ile ödemek için; MTVODE PLAKANO KART SON 6HANE yazıp 6665’e gönderin. SMS ile ödeme yalnızca araç sahibi tarafından yapılabilmektedir.
 • Şahıs şirketi sahipleri bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden ödeme yapabileceklerdir. Tüzel müşteriler ve ek kart sahipleri ise Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için MTV ödemelerini diğer ödeme kanallarından yapabileceklerdir. 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kategoriler
Motorlu Taşıtlar Vergisi

Akbank MTV Kampanyası 2013

Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi  Kampanyası 2013 nedir? Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi  Kampanyası 2013 hakkında tüm detayları sitemiz internetbankasi.org de yayınladık ayrıntılar aşağıdadır.

01 Temmuz – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi Akbank’tan yapın, Goldmaster’ın belirli ürünlerinde %50’ye* varan indirimleri kaçırmayın!

Üstelik, Akbank kredi kartlarınızdan 500 TL’ye kadar olan ödemelerinizde 3 taksit, 500 TL üzeri ödemelerinizde 5 taksit fırsatından yararlanın.**

MTV ödemenizi Akbank hesabınız ya da Akbank kredi kartınız ile Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya tüm Akbank şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınız ile ödemenizi gib.gov.tr adresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.***

* %50’ye varan indirimle kampanyaya dahil olan Goldmaster ürünleri, mtv.goldmaster.com.tr adresinde duyurulmaktadır.
** 500 TL dahil 3 taksit olup, 500TL üzerindeki işlemlere 5 taksit uygulanacaktır. Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
*** Akbank Direkt, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri ve www.gib.gov.tr adresinden yapılan kredi kartı ödemeleri peşin olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına taksitli olarak yansıyacaktır.

 • Kampanya 01 Temmuz 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da Akbank vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için;
  • Tüm Akbank şubeleri ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden Akbank hesabı/kredi kartı ile ödeme yapan kişiler, kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan (örnek: 34AB123) girmelidir.
  • www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler ise, ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında “-“ işaretinden sonraki kampanya kodunu kampanya sayfasında ilgili alana girmelidir. Aşağıdaki görselde kampanya kodu örneği kırmızı alan içinde belirtilmiştir: 
 • MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
 • Kampanya dahilinde Goldmaster kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapabileceğiniz son tarih 31 Ağustos 2013’tür. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.
 • Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız
Kategoriler
Motorlu Taşıtlar Vergisi

AkBank Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013

AkBankası Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013 nedir? AkBankası Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013 ve kampanyaları hakkında detaylı bilgileri aşağıda yayınladık buyrun

Akbank’tan Motorlu Taşıtlar Verginizi ödeyin, Piranha ürünlerinde %52 indirim* anında sizin!

01 Ocak – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi Akbank’tan yapın, belirli Piranha ürünlerinde %52’yi bulan indirimden yararlanın!

Üstelik, Akbank kredi kartlarınızdan 500 TL’ye kadar yaptığınız ödemenize 3 taksit, 500 TL üzeri ödemenize 5 taksit ayrıcalığıyla.

MTV ödemenizi Akbank hesabınızdan tüm Akbank şubeleri, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi ya da Akbank Direkt ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınız ile ödemenizi, gib.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

* %52’ye varan indirimle kampanyaya dahil olan Piranha navigasyon sistemi, DVD oynatıcı ve tablet PC ürünleri, Piranha kampanya sayfasında duyurulmaktadır.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 01 Ocak 2013 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da Akbank vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için;
  • Akbank tahsilat kanalları aracılığı ile hesaplarından ödeme yapanlar, Piranha kampanya sayfasında kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan girmelidir.
   (Örnek: 34ABC45)
  • www.gib.gov.tr aracılığı ile Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştirenler ise, ödemeyi yaptıkları kredi kartının son 6 hanesini kampanya sayfasında ilgili alana kampanya kodu olarak girmelidir.
   (Örnek: 456789)

   • MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanya kodları geçerli olacaktır.
   • Kampanya dahilinde Piranha kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapabileceğiniz son tarih 28 Şubat 2012 Perşembe 23:59’dur. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.
   • Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.