.Güncel Bilgiler

enpara.com tanıtımı


Biz, Finansbank’ın Türkiye’yi dijital bankacılık ile tanıştırmayı amaçlayan en yeni fikriyiz.

Teknolojinin gelişmesi ve zamanın daha da kıymetli hale gelmesiyle birlikte, değişen bankacılık ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için varız. Finansbank’ın ayrılmaz bir parçasıyız.

Amacımız, temel bankacılık ihtiyaçlarınızı, fiziksel şubeleri hiç kullanmadan, yalnızca dijital kanallar üzerinden karşılayabilmek. En önemli önceliklerimiz, size net, rekabetçi avantajlar sunmak ve vaktinizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlamak.

Şubeleri kullanmadığımız için kiradan, elektrikten, sudan, doğalgazdan, temizlik masraflarından, çaydan, kahveden, kağıt ve kalemden tasarruf ederiz. Yarattığımız bu maliyet avantajını da memnuniyetle sizinle paylaşırız:
Her tutardaki mevduatınıza, her zaman, her vadede “zengin faizi” veririz.
“Sıfır”ın gücüne inanırız, temel bankacılık ürün ve hizmetlerinden (örneğin EFT’den, havaleden, hesap işletiminden) ücret, masraf veya komisyon almayız.

Biz sadeyiz ve kolayız. Bu özelliğimizi sunduğumuz her ürüne, hizmet verdiğimiz her kanala, tasarladığımız her sürece ve yazdığımız her metine uygulamaya çalışırız. Bankacılığı sizin için ne kadar kolaylaştırdığımızı bizi kullandıkça çok daha iyi anlayacaksınız.

Neredeyiz?
www.finansbank.enpara.com adresinde ve bu adresten ulaşabileceğiniz internet şubemizdeyiz.

0850 222 3663 numaralı Enpara.com Çözüm Merkezi’mizdeyiz.

Ziyaretinize gelmek üzere yoldayız.

Encard’ımız aracılığıyla tüm ATM’lerde ve POS’lardayız.

Operasyon Merkezimiz ve Çözüm Merkezi çalışanlarımız İstanbul Ümraniye’de, Bilgi Teknolojileri ekibimiz ve altyapımız TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi’nde, yönetim kadromuz ise İstanbul Gayrettepe’deki Finansbank Genel Müdürlük binasında.

İlklerimiz:

Sizi asla şubeye kadar yormayız

Tüm ürünlerimizi şubeye gitmeden kullanabileceğiniz şekilde tasarlarız. Sizi hiçbir zaman, hiçbir nedenle şubeye yollamayız. Tüm bankacılık hizmetlerimizi Finansbank Enpara.com internet şubesi, Enpara.com Çözüm Merkezi ve ATM’ler üzerinden sunarız. Gerekirse biz size geliriz.

Her zaman, herkese, her koşulda zengin faizi veririz

Birikim yapmanın ne kadar zor olduğunu, küçük de olsa yapılan birikimlerin ne kadar değerli olduğunu biliriz. Bu sebeple biz, büyük küçük her birikime, her zaman, pazarlıksız ve koşulsuz zengin faizi sunarız. Birikiminizi ne kadar zamandır bizde değerlendirdiğinizden bağımsız olarak, 10 TL’nize de, 10 milyon TL’nize de, aynı vade için aynı zengin faizi oranını veririz.

Masrafsız ve komisyonsuz bankacılığı hedefleriz

Her kuruşunuzun değerli olduğunu biliriz. Bu nedenle, bize ciddi bir ek maliyet yaratmayan hiçbir şeyden masraf almayız. Temel bankacılık ürün ve hizmetlerimiz herkes için ücretsizdir. Yani TL para transferleri, ödemeler, hesap açma, hesap işletimi, banka kartı veya Finansbank ATM’lerinden para çekme gibi ürün ve işlemlerimiz için kimseden ücret, masraf veya komisyon almayız.

Buna karşılık, bize önemli ek maliyet yaratan işlemlerinizin maliyetlerini size yansıtırız. Örneğin, yabancı para transferlerinden veya Finansbank ATM’leri dışındaki ATM’lerden yaptığınız işlemlerden ücret alırız. Bu ücretlerimizin makul seviyelerde olduğunu eminiz siz de fark edeceksiniz.

Sadeyiz, kolayız

Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerin sade ve kolay olması için çalışırız. Ürünlerimizi, kullanmayacağınız özelliklerle süslemeyiz. Bir ürünü veya hizmeti yeterince basitleştiremiyorsak sunmayız. Bu sayede, karşılıklı imzalayacağımız sözleşmeleri de kısa ve kolay anlaşılır bir dille yazarız.

Kullanmaya başladığınızda siz de farkedeceksiniz, menülerimiz ve ekranlarımız sadedir. Sunduğumuz işlemler her kanalda en fazla iki menü adımı uzağınızdadır. Gerektiğinde Çözüm Merkezi’mizdeki müşteri danışmanlarımıza tek bir tuşla ulaşabilirsiniz. Eğer o sırada bir yoğunluk yaşıyorsak, dilerseniz sizi telefonda bekletmez ve uygun olduğumuz ilk anda sizi geri ararız.

Tüm yoğunluğunuz arasında bir de ödemelerinizi, vadeli mevduat dönüşlerinizi veya hesap hareketlerinizi takip etmek zorunda kalmamanız için size çözümler sunarız. Örneğin, sizin için bilgilendirme paketleri hazırladık. Paket seçiminiz doğrultusunda size yolladığımız e-posta veya SMS mesajları sayesinde, internet şubemize bile uğramadan, önemli gördüğünüz tüm hesap hareketlerinizden haberdar olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu