.Güncel Bilgiler

En Yaratıcı Çağrı Merkezi Uygulaması

En Yaratıcı Çağrı Merkezi Uygulaması Hakkında Geniş Açıklama İçin Başlığa Tıklayınız www.internetbankasi.org

IMI Conferences tarafından gerçekleştirilen ve Çağrı Merkezi sektörünün önde gelen firmalarını biraraya getiren “4. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı” 16-17 Eylül tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Konferans kapsamında verilen Çağrı Merkezi Ödülleri de 17 Eylül gecesi yapılan ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Sektörün en değerli üst yöneticilerden oluşan 23 kişilik jurinin aylarca süren yoğun gözlem ve değerlendirmeleri sonucunda 13 farklı kategoride en iyilerin seçildiği yarışmada Akbank Çağrı Merkezi, “En Yaratıcı Çağrı Merkezi Uygulaması” [Most creative call center practice] ve “Teknolojinin En İyi Kullanımı” [Best use of technology] kategorilerindeki ödüllerin sahibi oldu.

Çağrı merkezlerinin, verimlilik ve müşteri memnuniyetini arttıran özgün çalışmalarının değerlendirildiği “En Yaratıcı Çağrı Merkezi Uygulaması” dalında Türkiye’nin yenilikçi gücü Akbank’ın Çağrı Merkezi, fark yaratan, müşteri beklentilerini aşan farklı uygulamaları ile birincilik ödülünü kazandı.

Jürinin sektörde yaratıcılığı teşvik etmek ve ön plana çıkarmak amacıyla Çağrı Merkezindeki hizmet kalitesini, çalışan performansını ve motivasyonunu, müşteri memnuniyetini, çağrı merkezininin etkinliğini ve verimliliğini arttırıcı çalışmaları değerlendirdiği kategoride aldığımız ödül sektörün bir adım önünde yaptıklarımızı göstermektedir.

Türkiye gibi gelişen ve teknoloji duyarlılığı yüksek olan bir ülkede, özellikle Çağrı Merkezi gibi teknolojik uygulamaların işin bir parçası haline geldiği ve yoğun teknoloji kullanımı gerektiren bir sektörde Akbank Çağrı Merkezi “Teknolojinin En İyi Kullanımı” konusunda da birincilik kazandı. Yaptığımız teknolojik yatırımlar bankamız ve çağrı merkezimizin hedef ve stratejilerine en uygun şekilde, hem bankamızın finansal hedeflerine hem de çalışan / müşteri memnuniyetine katkıda bulunan, verimliliğimizi arttıran, değer yaratan biçimde kullanılmaktadır. Çağrı Merkezimizin başarısında; teknoloji imkanlarını; kurumumuz, müşterimiz ve çalışanımız açısından sektördeki en iyi örnek uygulamaları hayata geçirmiş olmamızın çok büyük payı bulunmaktadır.

Akbank Çağrı Merkezi önümüzdeki dönemlerde de sektörde fark yaratan yaratıcı uygulamaları ile müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmetlerine devam edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu