Banka Kredileri

En düşük faizli yeni yıl kredisi Halkbanktan 13 Aralık 2010

halk bankası şubeleriEn düşük faizli yeni yıl kredisi Halkbanktan 13 Aralık 2010 nedir? En düşük faizli yeni yıl kredisi Halkbanktan 13 Aralık 2010 hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

Halkbank, 2011’i fırsata dönüştürmek isteyenler için Yeni Yıl Kredisi’ni hizmete sundu. Kredi, yüzde 0,74’ten başlayan aylık faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleriyle dikkat çekiyor. Halkbank, piyasadaki en düşük faiz oranına sahip Yeni Yıl Kredisi’ni kullananlara ilk taksiti 2 ay erteleme fırsatı da sunuyor.

 

Halkbank, her yılbaşı arifesinde hizmete sunduğu geleneksel Yeni Yıl Kredisi’ni kullandırmaya başladı. Yeni Yıl Kredisi 5 bin TL’ye kadar 24 ay vadede yüzde 0,74, 25 – 60 ay arası vadede yüzde 0,87 aylık faiz oranıyla kullandırılıyor. Kredinin aylık faiz oranı 10 bin TL için 24 ay vadede yüzde 0,83, 25 – 60 ay arası vadede yüzde 0,87 oluyor. Piyasadaki en düşük faizli tüketici kredisi olma özelliğine sahip Yeni Yıl Kredisi’nden faydalananlar ilk taksiti 2 ay erteleme seçeneği sayesinde ödemelere Şubat’ta başlıyorlar.

Yeni Yıl Kredisi’ni değerlendiren Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, “Bu ürünümüzle piyasadaki en düşük faiz oranı ve en uzun vade seçeneklerini bir araya getirerek yılbaşı arifesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt oluşturuyoruz. Son derece avantajlı şartlara sahip Yeni Yıl Kredimizin 2011 yılını fırsata dönüştürmek isteyen müşterilerimizin bütçelerini rahatlatacağına inanıyoruz” dedi.

Yeni Yıl Kredisi’nden yararlanmak isteyenler 31 Aralık’a kadar tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. selamnaleyküm iki adet bicerdöver almak istiyorum ikisinede ayari ayri 40.000 euro verecegim kalan 60.000 bine eurosuna 4 yil vade nekadar öderim tarafima bildirmenizi rica ederim(yani lessing yapmak istiyorum ) selamlar.

  2. durmaz dekorasyon adres:siteler,fatin sokak no:17/C Altındağ/ANKARA-TÜRKİYE CALIŞAN SAYISI SİGORTALI BULUNAN 7 TOPLAM CALIŞAN 8 BU NEDENLE İHTİYACIMIZI GİDERMESİNE VE KARŞILANMASINA ARZU EDERİZ. İHTİYACIMIZ OLAN 50000 TL 24 AY EN KISA ZAMANDA BİZLERE CEVAPLANDIRMANIZI ARZU EDERİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu