.Güncel Bilgiler

Emeklilere Özel Kampanya 2014

Emeklilere Özel Kampanya 2014 nedir? Emeklilere Özel Kampanya 2014 ten nasıl faydalanabilirim? Emeklilere Özel Kampanya 2014 hakkında tüm detayları sizler için sitemizde yayınladık buyrun www.internetbankasi.org

DenizBank, Emekli Bankacılığı ile birçok bankacılık ürünü ve hizmetlerinde farklılaşarak emeklilerimizin hayatlarına değer katmayı hedefliyor. Emekliliğinizin keyfini çıkarmanız için “Emekli Bankacılığı”ile yanınızdayız.

İster sayısı 700’ü aşkın şubelerimizden birine uğrayarak ister PTT’den alacağınız E-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr/basvur sayfasından maaşınızı DenizBank’a kolayca transfer edebilirsiniz.

Size özel kampanyalarımızı aşağıda görebilirsiniz.

 

Emekli maaşını Deniz’e transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi 300 TL!

Maaşını bankamıza taşıyan emeklilerimize 200 TL nakit, fastPay uygulamasını indiren emeklilerimize ek 50 TL, Emekli Bonus kredi kartı sahibi olan emeklilerimize ise 50 TL daha Bonus hediye ediyoruz

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 12/09/2014 – 28/11/2014 arasında geçerlidir.
 • Kampanya avantajlarından 28/11/2014 tarihine kadar Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 01/03/2015 tarihine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK) emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecektir.
 • Kampanya öncesinde Kurtaran Hesap sahibi olan emekliler, 01/03/2015 tarihine kadar maaş aktarımını gerçekleştirmeleri durumunda nakit ödülden yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılan emeklinin ilk maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde maaş hesabına 200 TL nakit hediye tutarı yatırılacaktır. Ödül kazanan bu emeklinin ilk maaşının yatacağı tarihe kadar; fastPay uygulamasını indirmesi ve kayıt olması durumunda fastPay cüzdanına ek 50 TL, Emekli Bonus veya Afili Bonus başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan emeklilere 01/03/2015 tarihine kadar kartı ile harcama yapması durumunda ek 50 TL Bonus kartına ödül olarak yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılan ve maaşı DenizBank hesaplarına yatmaya başlamadan önce ilk kez Afili Bonus veya Emekli Bonus sahibi olan ve kredi kartından harcama yapan emekliler ek 50 TL bonus avantajında faydalanabilecektir. Kampanya öncesi herhangi bir Denizbank Kredi kartı sahibi olan ve/veya kampanya tarihleri içinde kredi kartını kapatan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Bu kampanyaya SGK’dan aylık 600 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlar katılabilecektir.
 • Kampanyadan sadece SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi ve emeklinin vefatı nedeni ile maaş bağlanan eşi faydalanabilecektir. Yetim maaşı alan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Mevcutta Emekli Maaşını DenizBank’tan alan veya bu kampanya öncesinde düzenlenen emekli maaş aktarım kampanyalarından birine başvurmuş olan emekliler bu kampanya kapsamına dahil edilemeyecektir.
 • Müşterinin ödüle hak kazanabilmesi için maaşını 3 yıl (36 ay) DenizBank aracılığı ile alması gerekmektedir.
 • Belirtilen süreden önce müşterinin herhangi bir sebeple maaşını farklı kuruma taşıması, maaşının herhangi bir nedenle kurum tarafından kesilmesi veya acil nakit ihtiyaçları için açılacak olan Kurtaran Hesabını kapatması durumunda yazılı bildirime gerek kalmaksızın verilen toplam ödül tutarının, taahhüdün yerine getirilemeyen süresi ile kıstelyem yapılarak, taahhüdün yerine getirilemeyen süresine isabet eden kısmı müşteri hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır. Hesap bakiyesinin müsait olmaması durumunda Kurtaran hesabına veya banka nezdinde ki açık kredi kartlarından birine borç olarak yansıtılacaktır. 3 yıllık sürenin başlangıcı için nakit ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında Afili Bonus veya Emekli Bonus ile 50 TL Bonus kazanan müşteriler ile 50 TL fastPay ödülü kazanan müşterilerin 36 ay süre ile sahip olduğu ürünü iptal ettirmemelidir. İptal edilmesi durumunda verilen ödül tutarının, yazılı bildirime gerek kalmaksızın taahhüdün yerine getirilemeyen süresi ile kıstelyem yapılarak, taahhüdün yerine getirilemeyen süresine isabet eden kısmı müşteri hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır. Hesap bakiyesinin müsait olmaması durumunda Kurtaran hesabına veya banka nezdinde ki açık kredi kartlarından birine borç olarak yansıtılacaktır. 3 yıllık sürenin başlangıcı için nakit ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan ve ödül kazanan emekli müşterilere toplam ödül tutarı ile sınırlı olmak üzere ayrı bir kurtaran hesap limiti (Proje KMH) tahsis edilecektir. Söz konusu bu limit sadece emeklinin beyanını yerine getirmemesi durumunda verilen ödülün geri alınması aşamasında kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Banka, kendi usul ve mevzuatı çerçevesinde, Kurtaran Hesap ve kredi kartı tahsis edilmesini uygun gördüğü müşterilere, kurtaran hesap açmak, kredi kartı vermek, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.
 • DenizBank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.
 • Kampanya başvurusunun geçerli sayılabilmesi için DenizBank şubelerinden başvuru formu doldurulması gereklidir.
Emekli Bonus ile İndirimli Alışveriş Fırsatı

DenizBank Emekli Bonus kart sahipleri alışverişlerinde Emekli Bonus kartlarını kullandıklarında anlaşmalı işyerlerinde anında indirim kazanıyor.

Emekli Bonus indirim noktaları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu