.Güncel Bilgiler

Emekli Maaşları Garantiden

garanti bankasından aralık ayının sonlarına doğru emekli maaşları kampanyasını sitemizde yayınladık buyrun 01 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında emekli maaşlarının kolayca çekildiği bankayı tahmin ederek, tahminini, ad, soyad ve adresiyle aralarda boşluk bırakarak 3915’e gönderen SGK emeklileri arasında yapılacak çekilişle bir emekli İstanbul’da yepyeni bir ev kazanıyor.

 

 • Bu kampanya, 01 Aralık 2011 – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, kampanya sorusunu kısa mesaj yolu ile cevaplayan tüm SGK Emeklileri için geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında, T.Garanti Bankası A.Ş.’nin, Kanal D, ATV, Show TV, NTV gibi çeşitli ulusal TV kanallarında yayınlayacağı emeklilere yönelik özel kampanya reklamı ile ve ayrıca Hürriyet, Sabah, Habertürk gibi çeşitli ulusal gazetelerde ve www.garanti.com.tr kurumsal internet sitesinde Türkiye genelinde yaygın ve yoğun olarak duyuracağı “şubelerde emeklilere öncelik tanıyan banka hangisi?” konulu kampanya sorusuna ait kendi cevabını BANKA ADI, AD, SOYAD, ADRES bilgileri ile birlikte kelime aralarına birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3915 nolu hatta kısa mesaj olarak gönderen SGK Emeklisi kişilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 ile sınırlıdır. Katılımcılar istedikleri banka adını cevap olarak yazabilir, doğru cevap verme şartı yoktur.
 • Kampanya dönemi sonunda, tüm katılanlar arasından 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişle; 1 kişiye İstanbul’da  Avrupa Konutları Ispartakule 2’de Daire hediye edilecektir.
 • Çekiliş, 12 Ocak 2012 tarihinde saat 12:30’da DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 19 Ocak 2012 tarihinde Akşam Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada yaşanacak gecikmelerden ve aksaklıklardan T. Garanti Bankası A.Ş. ve DenizAjans sorumlu değildir.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 03 Şubat 2012 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 18 Şubat 2012 tarihine kadardır. İkramiyenin son teslimi 18 Mart 2012 tarihine kadardır.
 • Kampanyaya, 31 Aralık 2011 kampanya bitiş tarihine kadar, kampanya sorusuna cevap gönderen tüm SGK emeklileri katılacaktır, doğru cevap verme şartı aranmayacaktır. Kısa mesaj ile katılımda, mesaj içeriğinde sıra ile önce, sorunun cevabı olan banka adının başta yazılması zorunludur. Yanlış sıralamada yazılan veya eksik bilgi ile yapılan hatalı katılım mesajları çekilişe dahil edilmez.
 • Aynı gsm numarasından kampanyaya 1 kez katılım yapılabilir. İkramiye tesliminde, SGK’dan alınacak bir belge veya SGK Emekli Kimliği’nin ibrazı zorunludur. Kampanya katılımında belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya kısa mesajla katılım, katılımcıların bağlı oldukları operatörlerin kendi tarifesi üzerinden bir kısa mesaj bedeli olarak ücretlendirilir. Kampanyaya katılım Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Geri dönüş mesajları T.Garanti Bankası A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.
 • T.Garanti Bankası A.Ş. ve iştiraklerii çalışanları, Alametifarika ajans çalışanları, DenizAjans çalışanları, SGK emeklisi olmayanlar ve  18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Bu kampanya, T. Garanti Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 01.12.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/3279-11243 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu