.Güncel Bilgiler

Eğitime Bonus, Sağlığa Bonus, Şeker Bonus

Eğitime Bonus, Sağlığa Bonus, Şeker Bonus hakkında ayrıntılar aşağıda yer almaktadır buyrun detaylar aşağıdadır www.internetbankasi.org

Bonus markasının tüm taksit ve bedava alışveriş avantajlarından, artı taksit, taksit erteleme ve ekstra bonus kampanyalarından faydalanmaya devam ederken Şeker Bonus Kartınız Eğitim ve Sağlık konusunda başta olmak üzere size yepyeni avantajlar sunuyor;

 

Eğitim ve Sağlık Harcamalarına 2 Kat Bonus: Şeker Bonus Kartınız, eğitim ve sağlık harcamalarınızda 2 kat Bonus kazandırıyor. Şeker Bonus kartınızla yurtiçi veya yurtdışında nerede harcarsanız harcayın yapacağınız eğitim ve sağlık(*) harcamaları size artık 2 kat bonus kazandırıyor. Ancak Bonus üye işyerlerinden daha fazla bonus kazanıldığından, kazandığınız bonusların iki katı her zaman daha fazla olacaktır.Eğitim ve Sağlık harcamalarından kazandığınız bonusların bir harcanma süresi olmayıp siz kullanana kadar geçerliliğini yitirmeyecektir.

Birikmiş bonuslarınızı Eğitim ve Sağlık harcamalarınızda 2 kat hatta 4 kat değerli: Yurtiçinde veya yurtdışından (**)Eğitim ve Sağlık (*) harcamalarınızı birikmiş bonuslarınızla ödeyin, harcamalarınız bedavaya gelsin. Bonuslarınız Eğitim ve Sağlık harcamalarınızda 2 kat değerli olduğundan bonuslarınızı Eğitim ve Sağlık harcamalarınızda kullanmanız durumunda 4 kat değerli olacaktır. Tüm yapacağınız Eğitim veya Sağlık harcamalarınızda Şeker Bonus Kartınızı kullanmak ve harcamanızı yaptıktan sonra ekstreniz kesilmeden önce 444 78 78’i arayarak söz konusu harcamanın ödemesini birikmiş bonuslarınız ile yapmak istediğinizi iletmeniz.

Avantajlı Eğitim Kredisi: Çocuğunuzun okul ödemeleri için cazip koşullarla Avantajlı Eğitim Kredisi kullanabilirsiniz. Avantajlı Eğitim Kredisi sadece Şeker Bonus Kart sahiplerine özel fırsatlar ile Şekerbank şubelerinde.

Avantajlı Eğitim Sigortası: Çocuklarınızın eğitimi artık Şeker Bonus ile güvence altında.Şeker Bonus Kart sahibiyseniz ve eğitim gören bir çocuğunuz varsa, gelin Şekerbank’a sizi Avantajlı Eğitim Sigortası sahibi yapalım.Çocuklarınızın eğitimleri bitene kadar rahat edin.Avantajlı Eğitim Sigortası çocukların eğitim masraflarının ebeveynin kaza sonucu vefatı veya sürekli sakatlığa uğraması nedeniyle ödenememesi durumunda çocukların geleceğini güvence altına alan bir poliçedir. Böyle bir durumda Eğitim masraflarını çocukların üniversite eğitimi tamamlanana kadar ödemeye devam eder. Avantajlı Eğitim Sigortası hakkında bilgi almak ve başvurmak için şubelerimize veya 444 78 78 Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.

Adev’e Bağış: Şeker Bonus Kartınızı kullanırken bir yandan imkanları bulunmayan çocukların eğitimine de katkıda bulunuyorsunuz.Şeker Bonus Kartınız ile yapacağınız Eğitim ve Sağlık harcamalarınızın % 0,1 ‘i Bankamız tarafından burs fonunda kullanılmak amacı ile ADEV (Araştırma Destek Eğitim Vakfı) Vakfı’na bağış olarak yatırılacaktır. Bu bağışlarınız sayesinde belli sayıdaki maddi durumu müsait olmayan ailelerinin çocuklarının okutulması, eğitim görmesi sağlanacaktır.

% 50 indirimli kiralık kasa hizmeti: Şekerbank şubelerindeki kiralık kasalardan %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Fatura ödemeleriniz: İGDAŞ, Turk Telekom, Avea, Turkcell,Digiturk,Turk.Net, TTNET ve Turbonet ödemeleriniz için Şeker Bonus Kart’ınızdan talimat verebilir, fatura ödeme takibinden kurtulabilirsiniz.

Şeker Bonus Business Kartları bu uygulamadan faydalanamaz.

(*) Eğitim ve Sağlık harcamalarınızla ilgili avantajlardan yararlanabilmeniz için yaptığınız harcamaların Eğitim ve Sağlık sektörü için tespit edilen üye işyeri kategori kodu ile Bankamıza ulaşması gereklidir.Farklı kategori kodları ile gelen harcamalarınıza işlem yapılmayacaktır.

(**) Yurtdışı harcamalarınızda bonuslarının 2 kat değerli kullanılabilmesi için ekstre tercihinizde yurtdışı harcamalarınızı TL cinsinden ödemeyi tercih etmeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu