Emeklilik ve Sigorta

Eğitim Sigortası (Hsbc)

egitim kredisiHsbc Bankasının Yaptığı Eğitim Sigortası, Çocuklarınızın kaza deprem ve terör sonucuda yaşam kaybı ve maluliyet gibi durumları sigorta altına almasını eksiklik olarak görüyorum. Halbuki UNV den sonra işsiz kalma sigortası v.s eklenebilirdi. Ayrıntılar için buyrun;

Çocuğunuzun Eğitim ve Bakım Giderlerini Teminat Altına Alın!
Eğitim Güvencesi Sigortası ile çocuğunuzun bakımını ve eğitim giderlerini, kaza, deprem veya terör sonucunda yaşam kaybı veya sürekli maluliyet durumlarına karşı teminat altına alıp çocuğunuza güvenli bir gelecek sağlayabilirsiniz.

Özellikleri ve kolaylıkları
18-65 yaşları arasında HSBC Advantage Kredi Kartı veya Pegasus Kart müşterisi iseniz, 6 ay ve üzeri yaştaki çocuklarınız için Eğitim Güvencesi Sigortası yaptırabilirsiniz.
Sigortanın poliçe süresi 1 yıldır. Bu 1 yıl içerisinde kaza, deprem veya terör sonucu vefatınız ya da sürekli maluliyetiniz durumunda, talebinize uygun olarak belirlenen ve poliçede yer alan teminat tutarı yine talebinize uygun olarak belirlenen ve poliçede yer alan teminat süresi boyunca lehdara ödenir.
Teminat tutarını USD veya EURO olarak belirleyebilir ve teminatın ödeme süresini çocuğunuzun ihtiyaçlarına göre 5, 8 veya 10 yıl olarak seçebilirsiniz.
Seçeceğiniz teminat limitine göre prim tutarını 11 eşit taksit olarak ödeyebilir veya ödemenizi peşin olarak tek seferde yapıp %9 oranında peşin ödeme indiriminden yararlanabilirsiniz.
Teminatlar
Ferdi Kaza Yaşam Kaybı
Sigortalının kaza, deprem veya terör sonucu yaşamını kaybetmesi durumunda, poliçede belirtilen teminat tutarı poliçede yer alan teminat süresi boyunca lehdarlara ödenir.
Ferdi Kaza Sürekli Maluliyet
Sigortalının kaza, deprem veya terör sonucu sürekli maluliyeti durumunda, poliçede belirtilen teminat tutarı maluliyetin derecesine göre belirlenecek oranda, poliçede yer alan teminat süresi boyunca sigortalıya ödenir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu