.Güncel Bilgiler

Denizbanktan emniyet mensuplarına kredi 2011

denizbank şubeleriDenizbanktan emniyet mensuplarına kredi 2011 nedir? Denizbanktan emniyet mensuplarına kredi 2011 hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun Denizbank, Polis Teşkilatı’nın 166. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Emniyet mensuplarına Özel Kredi kampanyası sunuyor. 30 Nisan’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 77 ay vadeye kadar yüzde 0,93 faiz oranıyla ve dosya masrafı ödenmeden kredi kullanılabilecek. Emniyet mensupları, maaşlarının 17 katına kadar bu krediden yararlanabilecek.

Denizbank Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Türk Polis Teşkilatı’nın 166. kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Banka olarak, 10 Nisan’da kuruluş gününü kutlayan Türk Emniyet Teşkilatı’nın değerli personeline yönelik hazırladığımız Özel Kredi’yi 30 Nisan’a kadar kullandırıyoruz. Emniyet mensuplarının beklentilerini düşünerek hazırladığımız krediyle polislerimize finansal anlamda önemli bir destek sunduğumuza inanıyoruz. Kampanyamızdan yararlanmak isteyen güvenliğimizin teminatı Emniyet mensuplarımızı şubelerimize bekliyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu