.Güncel Bilgiler

Denizbank ŞifreTek Mobil

Denizbank Şifre Tek Mobil nedir? Denizbank ŞifreTek Mobil hangi telefonlarda uygulanır? Denizbank ŞifreTek Mobil hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun…Denizbank ŞifreTek  Mobil artık cep telefonlarınızda

 

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı işlemleriniz için her defasında “Yeni ve Tek Kullanımlık” şifre üreten, “ŞifreTek Mobil” uygulaması cebinizde!

iPhone, Android, Java veya BlackBerry cihazlarına ücretsiz olarak indirerek birlikte kullanabileceğiniz uygulama ile şifrenizi her zaman yanınızda taşıyabilir; işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemi AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan gerçekleştirmek için; giriş yaptıktan sonra Güvenlik Yönetimi/ ŞifreTek/ Başvuru/ ŞifreTek Mobil adımından kullandığınız cihazı seçerek cep telefonunuza gönderilen SMS ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ŞifreTek Mobil in Faydaları:

  • Uygulama ile şifrenizi hızlı ve güvenli bir şekilde oluşturarak AçıkDeniz İnternet Bankacılığı girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • ŞifreTek Mobil ile ürettiğiniz şifre tek kullanımlık olduğu için size özeldir.
  • Hem cihazınız üzerinden erişebileceğiniz uygulama, hem de üreteceğiniz şifreler için hiçbir ücret ödemezsiniz.
  • Uygulama üzerinden tek tuşla dilerseniz AçıkDeniz İnternet Bankacılığı sayfasına ulaşabilir; dilerseniz 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
  • Üstelik hem cihazınız üzerinden erişebileceğiniz uygulamaya, hem de üreteceğiniz şifrelere hiçbir ücret ödemezsiniz.

İndirme Seçenekleri:

Link Olarak indirme

ŞifreTek Mobil iPhone uygulamasını bilgisayarınızda yüklü olan iTunes programı ile indirmek için tıklayınız.

 

 

Barkot Olarak İndirme:

barcode

ŞifreTek Mobil iPhone uygulamasını cep telefonunuza indirip kurmak için telefonunuza barkodu okutunuz.

 

Uygulamayı QR Code ile cep telefonuna indirebilmeniz için cep telefonunuzda QR Code Reader programının yüklü olması gerekmektedir.

iPhone uygulamalarını bilgisayarınızdan indirebilmeniz için bilgisayarınızda iTunes programının yüklü olması gerekmektedir.

ŞifreTek Mobil Android uygulamasını bilgisayarınız üzerinden indirip kurmak için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu