Kredi Kartları

DenizBank Gold Kartı

DenizBank Gold Kartı Hakkındaki Bilgiler çeşitli sitelerden derlenip sitemize aktarılmıştır www.internetbankasi.org

DenizBank Kredi Kartınızla, Türkiye’ de ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz heryerde alışveriş yapabilirsiniz.

DenizBank Kredi Kartınız ile alışveriş, çalıntı ve ferdi kaza sigortası güvencesi ile harcama yapabilirsiniz.

Ayrıca DenizBank Şubelerinden ve ATM’lerinden nakit para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ödemelerinizi DenizBank Şubelerinden, DenizBank İletişim Merkezinden, AçıkDeniz İnternet Şubemizden, otomatik ödeme talimatı vererek vadesiz hesabınızdan ya da kredili mevduat hesabınızdan, EFT talimatı ile diğer bankalardan yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ekstreniz vereceğiniz bir fax numarasına ya da e mail adresine gönderilebilir.

DenizBank Kredi Kartınız ile kazandığınız DenizYıldızlarını 31 Ocak 2010 tarihine kadar, hediye kataloğumuzdan dilediğiniz hediyeyi seçerek kullanabilirsiniz. 1 Şubat 2010 itibariyle kullanılmayan Deniz Yıldızları geçerliliğini kaybedecektir.  

DenizBank Kredi Kartı ile Nakit Avans Çekilen Bankalar:

  • Tüm yurtiçi ve Master/Visa kart kabul eden tüm yurtdışı bankalar

DenizBank Gold MasterCard yada Visa Kredi Kartı borçlarınızı yatırabileceğiniz merkezler:
 
Tüm kredi kart ödemelerini DenizBank şubelerimizden ve İnternet şubemizden yapabileceğiniz gibi, size en yakın Tekstilbank*, Oyakbank*, Şekerbank* şubelerinden, online tahsilat yapan posta işletmelerinden* ve kart numaranızı girerek Garanti Paramatik’lerden* yapabilirsiniz.

 *DenizBank şubeleri dışındaki tüm ödeme noktalarından gerçekleştireceğiniz ödemeleriniz için bir sonraki ekstrenize işlem ücreti borç kaydedilecektir.

Kredi Kartı kampanyalarımızı görüntülemek için tıklayın

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Hakan bey lütfen en yakın denizbank şubesine uğrayın yada DenizBank İletişim Merkezi’ne şubelerimizin olduğu tüm illerden 444 0 800,
    diğer illerden 0 212 444 0 800′ den ulaşabilirsiniz. Ayrıca Turkcell ve Vodafone hatlı telefonlarınızla İletişim Merkezi’ne 444 0 800’den direkt ulaşabilirsiniz.

  2. telden aradılar gold kart için ama kabul edilip edilmediğini öğrenemedim. nasıl ve nereden öğrenebilirim .. iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu